Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Kuszyńska spodziewa się drugiego dziecka?!

Była wokalistka Varius Manx urodzi jeszcze w tym roku?

Konrad Szczęsny 30 maja 2018 12:58
Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

To dla niej spełnienie największego marzenia. 14 lutego 2017 roku Monika Kuszyńska została po raz pierwszy matką. Wówczas na świat przyszedł synek artystki i muzyka, Jakuba Raczyńskiego, Jeremi. Najnowsze medialne doniesienia wskazują na to, że była wokalistka Varius Manx w tym roku... po raz drugi zostanie mamą! „Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat”, deklaruje menadżerka Moniki Kuszyńskiej, Katarzyna Surmik.

Monika Kuszyńska jest w drugiej ciąży?

Informację tę podał tygodnik Na Żywo. Mimo że dziennikarze próbowali skontaktować się z artystką i jej mężem, żadne z nich nie chciało skomentować tych rewelacji. Bardziej wylewna była natomiast menadżerka byłej wokalistki Varius Manx, która w dosyć osobliwy sposób odniosła się do pytania o długą medialną nieobecność Moniki Kuszyńskiej i tego, czy oznacza ona, że piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka.

„Na razie Monika nie będzie udzielała więcej wywiadów. Teraz zależy jej na tym, by skupić się na rodzinie. Zaplanowane koncerty oczywiście odbędą się zgodnie z umową, ale nowych zobowiązań nie przyjmuje. Dopiero pod koniec wakacji ma w planach wejście do studia nagraniowego, gdzie zacznie przygotowywać nowy materiał. Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat”, wyjaśniła wymijająco Katarzyna Surmik.

Monika Kuszyńska o synu Jeremim, macierzyństwie i śmierci

Niedawno na rynku ukazał się pierwszy po porodzie wywiad z Moniką Kuszyńską. Artystka zwierzyła się w nim, że choć narodziny synka Jeremiego były dla niej przełomowe, pojawił się się w niej również ogromny strach o życie dziecka.

„Najgorszy w tym wszystkim jest lęk o niego. Nieraz spotykałam się z rodzicami, który doświadczyli straty dziecka. Kiedyś dużo łatwiej było mi z nimi rozmawiać, teraz takie spotkania bardzo przeżywam. Wtedy nie miałam tak rozbudowanej empatii”, wyznała Monika Kuszyńska w rozmowie z magazynem Sens 

onika Kuszyńska, Kuba Raczyński, Kuszyńska urodziła
Fot. Facebook

Monika Kuszyńska po raz pierwszy o narodzinach i wychowywaniu synka Jeremiego
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…