Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

"Mój Przyjacielu..." Ilona Ostrowska uczciła pamięć Pawła Królikowskiego. Padły wzruszające słowa

„Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech"

Damian Brillowski 2 listopada 2021 10:00
Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski przez 10 lat grali wspólnie w serialu "Ranczo". Stworzyli jeden z najbardziej lubianych i zgranych duetów w historii polskich seriali. Ich kreacje w "Ranczo" były niezwykle prawdziwe, a chemia między bohaterami przebijała się przez ekrany telewizorów. Widać było, że aktorzy prywatnie bardzo się polubili. Dlatego przedwczesna śmierć serialowego Kusego była dla aktorki ogromnym ciosem. W dniu Wszystkich Świętych Ilona Ostrowska postanowiła uczcić pamięć zmarłego przyjaciela. Jej słowa chwytają za serce.

Ilona Ostrowska uczciła pamięć swojego przyjaciela Pawła Królikowskiego

Serial "Ranczo" był emitowany na antenie TVP1 od 2006 roku do 2016 roku. Przez dziesięć lat perypetie mieszkańców Wilkowyj śledziły miliony Polaków. Oczywiście, największe emocje budził wątek miłosny między głównymi bohaterami Lucy i Kusym, granymi przez Ilonę Ostrowską i Pawła Królikowskiego. Fani serialu z zapartym tchem czekali na szczęśliwe zakończenie ich relacji. Gdy ogłoszono, że 10 sezon będzie tym ostatnim, wielu wielbicieli nie wyobrażało sobie niedzielnych wieczorów bez "Rancza". Dlatego szybko narodził się pomysł nakręcenia drugiego filmu pełnometrażowego. Niestety niespodziewana i nagła śmierć Pawła Królikowskiego wstrzymała prace nad produkcją. 

Dla aktorów grających w „Ranczo” odejście Pawła Królikowskiego było ogromnym ciosem. Nikt nie wyobrażał sobie kontynuacji serialu bez Kusego. Również Ilona Ostrowska mocno przeżyła odejście swojego serialowego małżonka. 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych, aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych uczciła pamięć po zmarłym przyjacielu. Na swoim profilu na Instagramie napisała: 

"Mój Przyjacielu brakuje Ciebie bardzo!!! „Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech" Paweł Królikowski. #Krolik #🖤" 

Z kolei na instastory wrzuciła zdjęcie Pawła Królikowskiego z dopiskiem „Mój Bogumił 🖤”. 

Czytaj także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na zdjęciu grób męża. Padły bardzo wzruszające słowa

Paweł Królikowski
Fot. Instagram @ilona_ostrowska_official

Fani doceniają role Ilony Ostrowskiej i Pawła Królikowskiego

Fani serialu "Ranczo" również uważają, że duet Lucy i Kusy był jednym z najlepszych w historii polskiej kinematografii. Pod opublikowanym postem w sekcji komentarzy docenili gest Ilony Ostrowskiej oraz sami zaczęli wspominać i składać wyrazy uznania dla aktorów za ich fenomenalne kreacje aktorskie.

"Zagraliście Państwo duet życia. Niesamowicie prawdziwi ❤️ i długo pozostaniecie razem w sercach widzów",

"Do ostatniej sekundy życia' jak inaczej dzisiaj ta Państwa scena z ostatniego odcinka brzmi... 🎥 Wyjątkowy duet",

"Z żadną aktorka nie stworzył takiego duetu jak z Panią. Zachwyt zawsze gdy Was oglądam",

"Gro aktorów może zazdrościć Państwu takiej chemii aktorskiej którą Wy mieliście. Wasza filmowa historia broni się po latach, wciąga, rozśmiesza i wzrusza. W 15 powtórce rownież. A to sztuka tak zahipnotyzować widza w serialu. Ostatnia scenę przed dworkiem zagraliście tak ze sam się wzruszam. 'Do ostatniej sekundy życia",

"Nie wiem kto dobrał Państwa w parę w Ranczu, ale wiem, że stworzyliście filmowy duet życia. Gratuluję i do dziś się zachwycam. W pamięci pozostaniecie z nami zawsze...", pisali zachwyceni fani. 

Czy Wy również uważacie, że Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski stworzyli serialowy duet życia? 

Czytaj także: Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska
Fot. TRICOLORS/East News
Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski, Konferencja prasowa filmu "Ranczo Wilkowyje", 21.11.2007 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.