Milla Jovovich
Fot. Instagram @millajovovich
O TYM SIĘ MÓWI

Milla Jovovich jest w ciąży! Aktorka zdradziła płeć dziecka

„Z powodu wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam szybko przywiązać się do tego dziecka”

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2019 15:51
Milla Jovovich
Fot. Instagram @millajovovich

Milla Jovovich jest w ciąży! Aktorka nie kryje swojego wzruszenia. W mediach społecznościowych zdążyła się już pochwalić zdjęciem z ciążowymi krągłościami! Gwiazda spodziewa się chłopca czy dziewczynki? Zdradziła wszystko w najnowszym wpisie i wróciła wspomnieniami do największej tragedii w jej życiu.

Milla Jovovich o ciąży i aborcji

Chociaż dziś może dzielić się z swoim szczęściem z całym światem… niedawno przeżyła prawdziwy dramat. Milla Jovovich dwa lata temu straciła dziecko. Była wówczas w piątym miesiącu ciąży. Na planie jednego z filmów, w którym grała rozpoczęła się przedwczesna akcja porodowa. Lekarzom nie udało się uratować dziecka i walczyli o życie Jovovich. Konieczna była aborcja. Aktorka podkreślała, że to było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyła. Czuła się osamotniona i bezradna.

„Pogrążyłam się w jednej z najgorszych depresji mojego życia i miałam ciężko pracować, by z tego wyjść. Dzięki Bogu udało mi się znaleźć wyjście z tego piekła, nie sięgając po leki, ale pamięć o tym, przez co przeszłam i co straciłam, będzie ze mną do dnia mojej śmierci”, zdradziła niedawno.

 Teraz 43-letnia gwiazda poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się trzeciego dziecka. Dla niej i jej męża, Paula W. S. Andersona to wspaniała wiadomość. Milla Jovovich na początku była pełna obaw. Czekały ją kolejne wizyty u lekarza i badania. Na szczęście może być już spokojna o zdrowie swojej pociechy!

„Po tym, jak trzynaście tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszankę uczuć od całkowitej radości do całkowitego terroru. Z powodu mojego wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do tego potencjalnego dziecka”, napisała.

,,Dzięki Bogu, wszystko u nas w porządku. Dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką! Życzcie mi i mojemu dziecku powodzenia!", dodała.

Wkrótce do ich szczęśliwej rodziny dołączy trzecia córeczka!  Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Knocked up again.🤫 After I found out I was pregnant 13 weeks ago, I had a mixture of feelings ranging between complete joy and utter terror. Because of my age and losing the last pregnancy I didn’t want to get attached to this potential baby too quickly. That was obviously not fun and the last few months have been my family and I living on pins and needles waiting for a slew of different test results to come in and spending most of our time in doctors offices. Thank goodness we’re in the clear AND we found out that we’ve been blessed with another girl!😆😂🥰 Anyway, wish me and my baby luck! I send you all a lot of love and I’ll keep you posted on my progression! Xoxo m❤️

Post udostępniony przez Milla Jovovich (@millajovovich)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?