Miley Cyrus
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus wywołała burzę wyznaniem o macierzyństwie

„Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na zadbanej planecie, nie zamierzam sprowadzać na ziemię kolejnej osoby”

Olga Figaszewska 17 lipca 2019 12:51
Miley Cyrus
Fot. East News

Kilka miesięcy temu zaskoczyli fanów wiadomością o ślubie. Tak, w końcu po wielu wzlotach i upadkach Miley Cyrus i Liam Hemsworth stanęli na ślubnym kobiercu. Potem wszyscy zastanawiali się, czy zakochani m końcu zdecydują się na powiększenie swojej rodziny. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości w najnowszym wywiadzie.

Miley Cyrus nie chce mieć dzieci

Wokalistka nigdy nie ukrywała, że ma dość niestandardowe podejście do życia. Wielokrotnie szokowała  swoimi wypowiedziami. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Elle, wyznała, że wraz z mężem tworzą otwarty, nowoczesny związek. Nie ma zamiaru być jedną z posłusznych żon zamkniętych pod kloszem. Nie ukrywa też, że pociągają ją kobiety.

Teraz Miley Cyrus postanowiła wypowiedzieć się także w kwestii powiększenia rodziny. Nie ukrywa, że nie jest jedną z kobiet, która marzy o macierzyństwie. Nie zamierza mieć dzieci, a wpływ na jej decyzję ma... zła kondycja planety.

„Ziemia jest zła. Robimy jej to samo, co kobietom. Po prostu bierzemy i bierzemy i oczekujemy, że nadal będzie dawać. To jest wyczerpujące. Ona nie może już produkować. Zamieniliśmy ziemię w kupę g*wna, a ja nie zamierzam przekazywać tego mojemu dziecku. Dopóki nie poczuję, że moje dziecko będzie żyło na zadbanej planecie, nie zamierzam sprowadzać na ziemię kolejnej osoby, by musiała się z tym mierzyć. My, Millennialsi, nie chcemy się rozmnażać, bo wiemy, że ziemia tego nie udźwignie”, wyznała.

Miley Cyrus podkreśliła, że od kobiet wciąż oczekuje się, by zaludniały planetę. Są traktowane przedmiotowo. Gwiazda apeluje, by zrozumieć osoby, dla których to nie jest życiowy cel.

„A kiedy okazuje się, że to nie jest jeden z naszych celów, jesteśmy osądzane i mocno krytykowane. Jeśli nie chcesz mieć dzieci, ludzie mówią o tobie, że jesteś zimną dziw*ką bez serca, która nie potrafi kochać”, dodała.  

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ELLEusa August cover! Link in bio! 🖤

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…