EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Roznerski czule o własnym dziecku: „Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie”

Jakie wartości aktor chce przekazać Antoniemu?

Damian Brillowski 25 stycznia 2022 10:05
EN_01385106_0001, Mikołaj Roznerski, 2019
Fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Mikołaj Roznerski to ojciec na medal. Mimo że jego związek z matką dziecka nie przetrwał to aktor rzetelnie przykłada się do swoich rodzicielskich obowiązków. Wspólnie z byłą partnerką Martą Juras dzielą się opieką nad synem, tak aby Antoni nie odczuł, że kogoś mu brakuje. Ostatnio gwiazdor „M jak miłość” udzielił wywiadu, w którym zdradził, jakim chłopcem jest Antek oraz jakie wartości chce mu przekazać. Padły wzruszające słowa.

Mikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską

Jeszcze niedawno głośno było o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego z Adrianą Kalską. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych oficjalnie potwierdziła, że pod koniec ubr. rozstała się ze znanym gwiazdorem. 

„Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności”, napisała na Instastory.

Dla Mikołaja Roznerskiego nie był to pierwszy medialny związek. Do tej pory łączono go z Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź czy Alicją Bachledą-Curuś. Mało kto pamięta, że ponad 10 lat temu spotykał się z aktorką Martą Juras. Owocem ich miłości jest 11-letni syn Antoni. Byli partnerzy dzielą się opieką nad synem naprzemiennie. Gwiazdor poświęca każdą wolną chwilę na spędzenie czasu z jedynakiem. Wie, że czas poświęcony dziecku jest najlepszym prezentem, jaki może mu podarować. 

Czytaj także: Ujawniono przyczynę rozstania Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, WARSZAWA, 15.02.2020 rok, 10 urodziny teatru 6 piętro
Fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, 10 urodziny teatru 6 piętro, WARSZAWA, 15.02.2020 rok

Marta Juras, premiera serialu Na krawędzi 2, Warszawa, 01.09.2014 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Marta Juras, Premiera serialu Na krawędzi 2 , Warszawa, 01.09.2014 rok

Mikołaj Roznerski to dumny tata syna Antoniego

Rodzice bardzo strzegą prywatności 11-letniego syna. Nie pokazują się z nim publicznie ani nie wstawiają jego zdjęć z twarzą do internetu. Ostatnio Mikołaj udzielił wywiadu tabloidowi „Fakt”, w którym opowiedział, jaka relacja panuje między nim a synem. Ujawnił również jakie zainteresowania przejawia chłopiec. 

„Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chce mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda”, oznajmił aktor.

Okazuje się, że gwiazdor „M jak miłość” dobre wzorce wyniósł z domu. To właśnie ojciec Mikołaja nauczył go m.in. samodzielności oraz był dla niego opoką w trudnych momentach. Teraz Mikołaj chce tymi wartościami podzielić się ze swoim synem Antonim. 

„Tata nauczył mnie samodzielności. Ofiarował mi życiową mądrość i pokazał, jak radzić sobie w każdych warunkach. Otaczał mnie miłością ojcowską i dawał wsparcie. I Antek też zawsze może liczyć na to z mojej strony”, przyznał Mikołaj Roznerski. 

Życzymy Mikołajowi i jego synowi Antkowi wszystkiego, co najlepsze. 

Czytaj także: Poruszające wyznanie Mikołaja Roznerskiego o chorobie: „Ważyłem 42 kilogramy. Trafiłem do szpitala”

Mikołaj Roznerski, syn Antoni
Fot. instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski z synem Antonim, 01.06.2020 rok

Mikołaj Roznerski, syn Antoni
Fot. instagram @mroznerski

Mikołaj Roznerski z synem Antonim, 23.06.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.