Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk wkrótce zostaną rodzicami!

Znamy termin porodu

Rafał Kowalski 26 października 2018 11:44
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

O związku Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak-Krawczyk zaczęto pisać dwa lata temu, a już pod koniec ubiegłego roku para wzięła sekretny ślub. Dziś w mediach pojawiła się kolejna radosna informacja dotycząca zakochanych w sobie aktorów. Okazuje się, że Mikołaj i Sylwia wkrótce zostaną rodzicami!

Kiedy urodzi Sylwia Juszczak-Krawczyk?

Redakcja jednego z dzienników zamieściła dziś artykuł, w którym informuje, że Sylwia Juszczak-Krawczyk jest w ciąży! „Aktorska para długo ukrywała informację o powiększeniu rodziny. Termin porodu zbliża się jednak wielkimi krokami, a gwiazdom coraz trudniej jest ukryć radość”, czytamy w Super Expressie. Dziennikarze dodali także, że termin porodu wyznaczono na za trzy miesiące. Parze serdecznie gratulujemy!

Przypomnijmy, że choć oczekiwane dziecko będzie pierwszym wspólnym potomkiem Mikołaja i Sylwii, to oboje mają oni pociechy z poprzednich związków. Aktorka wychowuje dwóch synów – Vincenta i Nataniela - ze swojego pierwszego małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Później była zamężna jeszcze Norwegiem Magnusem Arnesenem, ale i ten związek zakończył się rozwodem. Z kolei 36-letni Krawczyk jest ojcem dwójki bliźniaków – Roberta i Michała – ze związku z Anetą Zając. Para rozstała się po siedmiu latach w 2012 roku, ale według tabloidów między byłymi ukochanymi wciąż toczą się rozprawy sądowe o alimenty na dzieci.

Mamy nadzieję, że przyjście na świat dziecka wniesie do życia Sylwii Juszczak-Krawczyk i Mikołaja Krawczyka jeszcze więcej radości. Parze szykuje się nowy rok pełny wyzwań. Życzymy, by wszystkim podołali!  

Mikołaj Krawczyk na jubileuszu serialu
Fot. ONS

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.