Michelle Obama w Białym Domu
Fot. Eastnews
O TYM SIĘ MÓWI

Ostatnie godziny Michelle Obamy w Białym Domu. Tak żegnała się z prezydencką rezydencją

Zobacz ostatni spacer Michelle Obamy po Białym Domu. Już w piątek zamieszka tu Donald Trump z rodziną.

Marta Tomaszkiewicz 19 stycznia 2017 15:15
Michelle Obama w Białym Domu
Fot. Eastnews

Druga kadencja Baracka Obamy dobiegła końca. Po ośmiu latach on i jego żona Michelle muszą opuścić Biały Dom i pożegnać się z personelem. Zobacz, jak wyglądał ostatni spacer odchodzącej Pierwszej Damy po korytarzach rezydencji w towarzystwie psów.

 

Polecamy też: Życie prywatne Baracka i Michelle Obamy. Intymne zdjęcia z Białego Domu

Od piątku Obamowie zamieszkają niedaleko swojego starego domu. Czeka na nich rezydencja w zabytkowej dzielnicy Waszyngtonu Sheridan-Kalorama, dokąd przeniosą się wraz z córkami.

Barack i Michelle Obamowie w Białym Domu

Osiem lat życia w Białym Domu sprawiło jednak, że para prezydencka przywiązała się do kątów historycznego budynku. Michelle zamieściła na Twitterze nagranie ze swojego ostatniego spaceru po korytarzach i pokojach. Wraz z dwoma ulubionymi psami przeszła przez pierwsze piętro w kierunku Pokoju Wschodniego, Zielonego, Błękitnego i Czerwonego.

 

Już wkrótce po tych samych dywanach chodzić będzie Ivanka Trump. Córka nowego prezydenta USA zamieszka we Wschodnim Skrzydle rezydencji – tam, gdzie urzędowała dotąd Michelle.

Polecamy też: Tort już gotowy. Co jeszcze wiemy o inauguracji Donalda Trumpa?

Michelle Obama – co dalej?

„To jeszcze nie koniec, jestem za młoda!” – powiedziała w zeszłym tygodniu w programie telewizyjnym Michelle. Nie zdradza jednak, czy ma już pomysł na swoją przyszłość. Być może zajmie się promocją zdrowia wśród młodych Amerykanów.

Ale jak zapewnia pierwsza dama, polityka jej nie interesuje i na pewno nie wystartuje w wyborach prezydenckich. Środowy spacer po Białym Domu był najpewniej więc pożegnaniem ze znajomymi kątami na zawsze.

 

Polecamy też: Który projektant ubierze Melanię Trump na inaugurację prezydentury jej męża? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?