Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Michalina Olszańska została mamą! Aktorka zdradziła płeć dziecka!

Chłopiec czy dziewczynka?

Ksenia Krasko 19 września 2019 10:43
Michalina Olszańska
Fot. Splash News/East News

Michalina Olszańska została mamą! Aktorka, nazywana przez fanów „najbardziej nagą polską aktorką” ze względu na liczne rozbierane sceny, które zagrała w filmach, opublikowała urocze zdjęcie na swoim Instagramie.

Michalina Olszańska urodziła

Kilka miesięcy temu Michalina Olszańska-Rozbicka zaintrygowała Polskę nietypową okładką i sesją w Playboyu. Właśnie tymi zdjęciami potwierdziła, że spodziewa się dziecka – nie wiedziała o tym nawet nowa redaktor naczelna pisma, Anna Mierzejewska!

Teraz aktorka podzieliła się z fanami słodkim zdjęciem stópek swojego maleństwa. „My best Creation” („Moje najlepsze dzieło”), czytamy w opisie fotografii. Patrząc na hashtagi możemy wywnioskować, że Michalina Olszańska urodziła córeczkę.

Michalina Olszańska uważana jest za jedną z najwybitniejszych aktorek młodego pokolenia. Zachwyciła swoją kreacją w głośnej Matyldzie, rosyjskim filmie historycznym o romansie cara Mikołaja II z Matyldą Krzesińską, polską prima baleriną z teatru w Sankt Petersburgu. Mówi się też o tym, że ma ona zagrać Violettę Villas w filmie biograficznym o artystce.

Serdecznie gratulujemy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.