Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Wiśniewski wraz ze swoją najmłodszą córką! W tym roku Vivienne skończyła 14. urodziny

„Wiem, że nie ucieszysz się..."

Dorota Falkowska 5 czerwca 2022 08:55
Jak wygląda Fabienne Wiśniewska 2021
Fot. Voyo Bakiewicz

2 lutego tego roku, najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego świętowała swoje 14 urodziny. Wtedy wokalista zespołu Ich Troje złożył swojemu dziecku urocze życzenia urodzinowe. „Wiem, że nie ucieszysz się...", zaczął swój wpis tata nastolatki. Ostatnio mogliśmy ich zobaczyć razem na koncercie Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci! Jak dzisiaj wygląda Vivienne?

Michał Wiśniewski tworzy patchworkową rodzinę

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci. Xavier i Fabienne ze związku z Martą Mandaryną Wiśniewską są już pełnoletni. 15-letnia Etiennette i Vivienne to owoce kolejnego małżeństwa z Anną Świątczak. Najmłodszą pociechą gwiazdora jest roczny syn Falco, którego gwiazdor ma z obecną żoną Polą Wiśniewską.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z córką

Vivienne jest drugą córką Michała Wiśniewskiego oraz Ani Świątczak. Artyści przez kilka lat tworzyli razem zespół Ich Troje. Rozstali się w 2011 roku. Ich młodsza pociecha również pasjonuje się muzyką i już zaczęła podążać śladami rodziców. Vivienne ma na swoim koncie pierwszy utwór, który nagrała dwa lata temu. 

W dniu 14. urodzin Vivienne wokalista napisał do córki wzruszające życzenia:

„Dziś kończysz 14 lat! Wiem, że nie ucieszysz się, że nazwę cię najmłodszym moim skarbem, wiem, że nie będziesz zadowolona z tego, że to zdjęcie jest w szlafroku… ale jedno wiem, że mnie bardzo kochasz! Wszystkiego najlepszego, kochanie!"

29.05.2022 r. Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci". Anna Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska

 Anna Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

 Anna Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.