Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski nawiązał współpracę z dwiema byłymi żonami! Ich występ to hit sieci

Jedna z nich to... Mandaryna! Czy wróciła do śpiewania?

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2020 10:54
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Seria weekendowych koncertów pod nazwą Wakacyjna Trasa Dwójki budzi spore zainteresowanie. Organizowana przez Telewizję Polską impreza odbyła się także wczoraj. I to właśnie wtedy ku zdumieniu publiczności na scenie pojawił się Michał Wiśniewski w towarzystwie dwóch swoich byłych żon. O ile wcześniej mówiło się o tym, że Ania Świątczak wróci do śpiewania w Ich Troje, o tyle muzyczny występ Mandaryny to ogromna niespodzianka… Jak wypadły obie panie?

Mandaryna i Ania Świątczak na scenie z Ich Troje

Lider Ich Troje wykonał wczoraj augustowskim amfiteatrze Zawsze z tobą chciałbym być oraz A wszystko to... a następnie zapowiedział występ Mandaryny. „Po latach wraca do zespołu Ich Troje. Powitajcie ją gorąco”, krzyczał ze sceny wokalista, gdy muzyka zmieniała się w pierwsze takty Ev’ry Night.

To pierwszy od lat zarejestrowany przez telewizję muzyczny występ Marty Wiśniewskiej, która przez wiele lat nie koncertowała. Piosenkarka wczoraj czuła się na scenie jak ryba w wodzie, a jej luz i radość została przyjęta przez publiczność bardzo entuzjastycznie. Widzowie koncertu Dwójki pisali nawet, że to była żona Wiśniewskiego skradła mu całe show… Nie wiadomo, czy gwiazda zajmie się znów śpiewaniem na poważnie. Nie jest tajemnicą, że na co dzień spełnia się jako tancerka – jej grupa wspomaga choreografią wszystkie show byłego męża.

Z kolei w wykonaniu wszystkich piosenek Ich Troje Michałowi Wiśniewskiemu towarzyszyła Anna Świątczak. 43-latka wróciła do składu zespołu po latach. W ostatnim wywiadzie mówiła, że zgodziła się na ponowną współpracę z byłym ukochanym ze względu na 25-lecie kapeli. „Zaczęliśmy o tym rozmawiać. Miałam wątpliwości. Nie mieszkam w Warszawie, miałam inne zobowiązania. Nie chciałam wywracać swojego życia do góry nogami. Rozumiałam jednak, że decyzję trzeba podjąć lada dzień, bo jubileuszowa trasa koncertowa zbliżała się wielkimi krokami. Wiedziałam, że przed zespołem wiele pracy. W końcu z całym managementem zaplanowaliśmy ją. […] Coś, co mnie prawdziwie zaskoczyło, to fakt, iż tak interesujące i sensacyjne okazało się to dla opinii publicznej”, mówiła o swojej decyzji Plejadzie.

Zobaczcie, jak obie artystki wypadły wczoraj w Augustowie. 

Anna Świątczak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.