Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NIM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski opublikował rozczulającą fotografię z dziećmi! 

Aż trudno uwierzyć, że tak wyrosły! 

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 14:47
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski  z okazji świąt Bożego Narodzenia podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem! Pozuje na nim ze swoimi pociechami! Ten widok chwyta za serce! Aż trudno uwierzyć, że tak wyrosły! 

Michał Wiśniewski na wspólnej fotografii z dziećmi

Michał Wiśniewski nigdy nie miał prawdziwego domu. Dlatego wokalista marzył o dużej rodzinie. Życie nigdy go nie rozpieszczało i nigdy  nie chciał by jego pociechy doświadczyły podobnego losu.

Jeszcze przed narodzinami Xaviera opowiadał mu bajki. Był przy porodzie: trzymał Martę za rękę, uspokajał, czuwał... Miał poczucie misji - ojca rodziny. Michał poczuł na sobie wyjątkową odpowiedzialność. 

„Ogromna, szaleństwo, ale wyobrażałem sobie, że kiedy już to nastąpi zareaguję inaczej, że po 12 latach marzeń i prób wpadnę w ogromną, totalną euforię. Tymczasem nie byłem, nie jestem w stanie uzewnętrznić swoich uczuć. One zbierały się gdzież głęboko we mnie, nie mając ujścia na zewnątrz. Wypełniłem się radością jak balonik, ale nie pofrunąłem. Zostałem na ziemi, blisko tego, co stało się tak drogie”, mówił nam w archiwalnym wywiadzie VIVY! po narodzinach syna.

Dla dzieci zawsze chciał być kimś, kto nie okazuje słabości. Dziś jest dumnym tatą czterech pociech!  Fabienne Marta (15 lat) i Xavier Michał (16lat) to dzieci Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna (12 lat) i Vivienne Vienna (10 lat). Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i cieszy się ich sukcesami. W mediach społecznościowych często zamieszcza wspólne fotografie z rodzinnych wypadów, jednak ta ostatnia jest naprawdę wyjątkowa.  

Z okazji świąt, wokalista zamieścił na Instagramie życzenia. Do wspólnego zdjęcia na tle choinki zapozował ze wszystkimi swoimi pociechami i mamą!

Podobni do słynnego taty?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wesołych Świat ! Merry Christmas !

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vivi

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inside. @lufthansa

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fabienne.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.