Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer
Z ŻYCIA GWIAZD

Mezo zostanie ojcem! Raper i jego żona ogłosili fanom radosną nowinę

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 18:25
Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer

Raper Mezo, czyli tak naprawdę Jacek Mejer, autor takich przebojów jak Sacrum, Aniele czy Ważne, zostanie ojcem. Razem z żoną, Weroniką Radzimowską-Mejer właśnie ogłosili radosną nowinę!

Mezo zostanie tatą

W ostatnich latach 37-letni Mezo wycofał się nieco z show-biznesu. Wciąż jednak koncertuje i oddaje się swoim pasjom - muzyce i sportowi. Sześć lat temu ożenił się z trenerką fitness Weroniką Radzimowską. Już niedługo para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje jednocześnie opublikowali radosne wpisy na Instagramie. Mezo romantyczne zdjęcie z ukochaną podpisał „Będziemy mieli Dzidziusia”, natomiast jego żona pokazała dziecięce ubranka i napisała: „Czekamy”. Nie zdradzili jeszcze czy spodziewają się chłopczyka, czy dziewczynki.

Mezo odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym wydając w 2003 roku album Mezokracja. Utwory Żeby Nie Było, Mezokracja czy Aniele przyniosły mu wtedy ogromną popularność. Jego ostatni album pt.  Życiówka ukazał się trzy lata temu.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będziemy mieli Dzidziusia! 🎶❤️❤️❤️#wdzięczny

Post udostępniony przez Jacek Mezo Mejer (@jacek_mezo_mejer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekamy @jacek_mezo_mejer 🧡💚💜

Post udostępniony przez Weronika Radzimowska-Mejer (@terra_werra)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.