Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer
Z ŻYCIA GWIAZD

Mezo zostanie ojcem! Raper i jego żona ogłosili fanom radosną nowinę

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 18:25
Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer

Raper Mezo, czyli tak naprawdę Jacek Mejer, autor takich przebojów jak Sacrum, Aniele czy Ważne, zostanie ojcem. Razem z żoną, Weroniką Radzimowską-Mejer właśnie ogłosili radosną nowinę!

Mezo zostanie tatą

W ostatnich latach 37-letni Mezo wycofał się nieco z show-biznesu. Wciąż jednak koncertuje i oddaje się swoim pasjom - muzyce i sportowi. Sześć lat temu ożenił się z trenerką fitness Weroniką Radzimowską. Już niedługo para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje jednocześnie opublikowali radosne wpisy na Instagramie. Mezo romantyczne zdjęcie z ukochaną podpisał „Będziemy mieli Dzidziusia”, natomiast jego żona pokazała dziecięce ubranka i napisała: „Czekamy”. Nie zdradzili jeszcze czy spodziewają się chłopczyka, czy dziewczynki.

Mezo odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym wydając w 2003 roku album Mezokracja. Utwory Żeby Nie Było, Mezokracja czy Aniele przyniosły mu wtedy ogromną popularność. Jego ostatni album pt.  Życiówka ukazał się trzy lata temu.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będziemy mieli Dzidziusia! 🎶❤️❤️❤️#wdzięczny

Post udostępniony przez Jacek Mezo Mejer (@jacek_mezo_mejer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekamy @jacek_mezo_mejer 🧡💚💜

Post udostępniony przez Weronika Radzimowska-Mejer (@terra_werra)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.