Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer
Z ŻYCIA GWIAZD

Mezo zostanie ojcem! Raper i jego żona ogłosili fanom radosną nowinę

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Kostyra 16 lipca 2019 18:25
Mezo, Jacek Mejer i Weronika Radzimowska-Mejer
Fot. Instagram @jacek_mezo_mejer

Raper Mezo, czyli tak naprawdę Jacek Mejer, autor takich przebojów jak Sacrum, Aniele czy Ważne, zostanie ojcem. Razem z żoną, Weroniką Radzimowską-Mejer właśnie ogłosili radosną nowinę!

Mezo zostanie tatą

W ostatnich latach 37-letni Mezo wycofał się nieco z show-biznesu. Wciąż jednak koncertuje i oddaje się swoim pasjom - muzyce i sportowi. Sześć lat temu ożenił się z trenerką fitness Weroniką Radzimowską. Już niedługo para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Oboje jednocześnie opublikowali radosne wpisy na Instagramie. Mezo romantyczne zdjęcie z ukochaną podpisał „Będziemy mieli Dzidziusia”, natomiast jego żona pokazała dziecięce ubranka i napisała: „Czekamy”. Nie zdradzili jeszcze czy spodziewają się chłopczyka, czy dziewczynki.

Mezo odniósł wielki sukces na polskim rynku muzycznym wydając w 2003 roku album Mezokracja. Utwory Żeby Nie Było, Mezokracja czy Aniele przyniosły mu wtedy ogromną popularność. Jego ostatni album pt.  Życiówka ukazał się trzy lata temu.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będziemy mieli Dzidziusia! 🎶❤️❤️❤️#wdzięczny

Post udostępniony przez Jacek Mezo Mejer (@jacek_mezo_mejer)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czekamy @jacek_mezo_mejer 🧡💚💜

Post udostępniony przez Weronika Radzimowska-Mejer (@terra_werra)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.