Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan złamała obietnicę daną członkom rodziny królewskiej?

Księżna Camilla jest na nią wściekła!

Rafał Kowalski 8 marca 2020 09:00
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images

Wyprowadzka Meghan i Harry’ego do Kanady spowodowała, że wielu Brytyjczyków zwyczajnie zatęskniło za zakochanymi. To dlatego krótka wizyta pary w Wielkiej Brytanii tak szerokim echem odbiła się ostatnio w mediach na całym świecie. I choć tysiące fanów Meghan cieszyło się, że ta znów odwiedziła Londyn, to jest jedna osoba, której nie było to na rękę… To księżna Camilla.

Meghan przyćmiła księżną Camillę? Złamała obietnicę

Według Daily Mail, ukochana księcia Karola obraziła się za Meghan, ponieważ ta według niej, ją przyćmiła. Wszystko za sprawą opublikowanych w mediach zdjęć żony Harry’ego, która 5 marca odwiedziła studio Teatru Narodowego. Nie da się ukryć, że wszyscy tego i następnego dnia mówili jedynie o pięknej kreacji Meghan Markle, a także tym, jak wspaniale wygląda po ciąży.

Camillę zabolało to dlatego, że 6 marca była prelegentką podczas Światowego Festiwalu Kobiet w Londynie. W swojej ważnej przemowie mówiła o ofiarach przemocy i zachęcała kobiety, które doświadczyły krzywd w swoich domach do odwagi mówienia o tym, co je spotkało. Dla wszystkich członków rodziny królewskiej był to podniosły dzień i ważne wystąpienie – wszyscy byli zgodni, że to tej mowie gazety i portale powinny poświęcać najwięcej miejsca.

Meghan też miała wiedzieć o tym, że istnieje niepisana umowa o oddaniu Camilli chwili rozgłosu w słusznej sprawie. Niestety, na profilu instagramowym Meghan i Harry’ego 6 marca opublikowano zdjęcia księżnej wykonane w Teatrze Narodowym… Meghan złamała tym samym zasady ustalone we dworze. „Oczywiście wiadomo było, że Harry i Meghan będą w tym tygodniu uczestniczyć w ważnych wydarzeniach państwowych. Wszyscy byli jednak zgodni, że przemowa Camilli powinna mieć pierwszeństwo. Niestety niektórzy członkowie rodu mieli inne plany…”, skomentował całą sytuację dla Daily Mail informator.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy między Camillą a Meghan jest napięta atmosfera. Żona księcia Karola miała dać znać Amerykance, że nie jest mile widziana w rodzinie królewskiej, zanim ta zaręczyła się z Harrym. „Powiedziała Meghan, że nie podoba jej się jej związek z Harrym i że powinna dwa razy się zastanowić, zanim zgodzi się przyjąć oświadczyny, ponieważ zamierza „uprzykrzyć jej życie”. Od dawna uważa, że Markle nie jest wystarczająco dobra dla Harry'ego i powiedziała jej, że nie jest mile widziana w królewskiej rodzinie”, twierdził australijski magazyn New Idea

Czy kolejna awantura na brytyjskim dworze wisi w powietrzu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.