Damian Duda 25 września 2017 21:30
1/7
Meghan Markle i książę Harry
Copyright @East News, Getty Images
1/7

 

Meghan Markle i książę Harry przez długi czas ukrywali swój związek. Nie udzielali wywiadów, unikali wielkich imprez... Aż do dziś! Para po raz pierwszy pokazała się publiczne, a zdjęcia, które zaraz zobaczycie, obiegły najważniejsze serwisy informacyjne na całym świecie. Jak to możliwe, że związek młodszego syna księżnej Diany i księcia Karola tak bardzo elektryzuje ludzi?

 

Przeczytaj też: Wiemy, dlaczego Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego, maluje się jak księżna Diana!

 

Meghan Markle i książę Harry razem

 

Wywiad, którego dziewczyna księcia Harry'ego udzieliła „Vanity Fair’’, nie wszystkim przypadł do gustu. Na łamach magazynu po raz pierwszy opowiedziała o związku z następcą tronu. „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani”, wyznała Markle. Elżbieta II, która, jak donoszą brytyjskie media, od samego początku nie przepadała za wybranką młodszego wnuka, po tym wywiadzie jej nastawienie nie uległo poprawie. Wręcz przeciwnie. Monarchini miała być oburzona słowami aktorki. Jedno jest pewne: ten wywiad przełamał wszystko. 

 

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w wydarzeniu, które jest inicjatywą młodszego syna księżnej Diany i księcia Karola. Mowa o Igrzyskach Invictus Games. W ten sposób została wyróżniona aktywować weteranów wojennych i osób niepełnosprawnych, które straciły zdrowie  w walce o obronę wolności kraju.  W tym roku  to wydarzenie po raz pierwszy zostało zorganizowane w Kanadzie. 

 

Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia księcia Harry'ego i Meghan Markle! Pasują do siebie? 

 

Przeczytaj też: „Powinna ugryźć się w język’’! Wywiad, którego Meghan Markle udzieliła „Vanity Fair’’, nie spodobał się Elżbiecie II!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!