meghan i harry u Oprah
Fot. Getty Images Entertainment
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry o odejściu z rodziny królewskiej. Wyczekiwany zwiastun wywiadu u Oprah już w sieci

Sussexowie po miesiącach milczenia otworzyli się na media

Aleksandra Andrzejak 5 marca 2021 20:57
meghan i harry u Oprah
Fot. Getty Images Entertainment

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Na nagranie czekają wszyscy fani rodziny królewskiej. Podobno zdradzili wiele tajemnic. Właśnie pojawił się kolejny zwiastun.

Meghan Markle i książę Harry w mediach

Meghan Markle i książę Harry rok temu opuścili monarchię. Wcześniej unikali mediów. Ostatnio jednak coraz cześciej udzielają wywiadów. Harry skorzystał z zaproszenia Jamesa Cordena. Chwilę później w mediach pojawiła się zapowiedź wywiadu, jakiego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey. Fani czekają! 

Książę Harry i jego żona zdecydowali się ujawnić wiele intymnych szczegółów swojego życia w Wielkiej Brytanii, a Meghan wyznała jak wyglądało życie w pałacu. 

Księżna Meghan, Meghan Markle, książę Harry, 2020
Fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry u Oprah

Można śmiało powiedzieć, że wywiadu oczekuje połowa globu. Telewizja CBS stopniuje napięcie i podsyca ciekawość widzów. Wiadomo już, że Meghan w wywiadzie nazywa rodzinę królewską „firma”. „Firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat” - powiedziała księżna Sussex.

W najnowszym zwiastunie Oprah i Meghan wspominają jak w lutym 2018 roku tuż przed ślubem z Harrym, Oprah prosiła Meghan o rozmowę przed kamerą, niestety wtedy panna młoda nie mogła sama zadecydować o udzieleniu wywiadu. „Jesteśmy po drugiej stronie wielu doświadczeń życiowych, które się wydarzyły. Doceniamy to, że mamy możliwość dokonywania własnych wyborów w sposób, w jaki nie mógłabym wtedy powiedzieć ci „tak”. To wyzwalające mieć prawo i przywilej móc powiedzieć „tak” i samodzielnie dokonać wyboru” – wyznała Meghan.

Meghan jak ksieżna Diana
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Książę Harry w wywiadzie u Oprah

Książę Harry w wywiadzie u Oprah wyznał, że odejście z rodu Windsorów było dla niego bardzo trudne. Pomogła mu w tym żona. Mimo to boi się podzielić los matki. „Moją największą obawą było to, że historia się powtórzy. Po prostu czuję ulgę i jestem szczęśliwy, że siedzę tutaj, rozmawiam z tobą, z moją żoną u boku. Nie mogę sobie wyobrazić, jak to musiało być trudne dla niej, gdy przechodziła przez ten proces sama, te wszystkie lata temu. Było to niewiarygodnie trudne dla nas dwojga, ale przynajmniej mieliśmy siebie nawzajem” – powiedział Harry.

Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah zostanie wyemitowany już w niedzielę 7 marca. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…