księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry i księżna Meghan zatrudnili nową nianię. To trzecia w ciągu trzech miesięcy

Kim jest kobieta zajmująca się Archie'm?

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2019 07:28
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Harry i Meghan wraz z synkiem Archiem przebywają właśnie na wakacjach. Trzymiesięcznym maluchem pomaga zajmować się im kolejna niania.  Co ciekawe, to już trzecia opiekunka do ich synka w ciągu trzech miesięcy. Początkowo Meghan twierdziła, że nie będzie potrzebowała pomocy przy dziecku. Wygląda na to, że rzeczywistość zweryfikowała jej oczekiwania i mały Archie spędza obecnie czas w towarzystwie nowej niani. Kim jest tajemnicza kobieta? 

Nowa niania Archiego

Mały Archie jest nawet bardziej popularny niż najmłodsze dziecko Kate i Williama, książę Louis. Nic dziwnego, że każda informacja na jego temat jest na wagę złota. Tym razem dotyczy ona jego niani. Okazuje się, że Meghan i Harry zatrudnili nową opiekunkę dla Archiego. To już trzecia niania dla ich dziecka w ciągu ostatnich sześciu tygodni. Pierwsza zatrudniona niania odeszła z pracy bardzo szybko (a raczej została zwolniona), druga niania pracuje tylko nocami (a te, jak wiadomo, u niemowląt mogą być dość ciężkie). Trzecia niania, której tożsamość pozostaje na razie tajemnicą, ma pomagać książęcej parze w obsłudze dziecka w dzień.

Jak na razie nie wiadomo, czy dwie poprzednie nianie odeszły dobrowolnie czy zostały zwolnione. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej zdradzają, że decyzja pary była bardzo osobista i ma ogromny wpływ na to, jak wychowywany będzie mały Archie. Wszystko dlatego, że Meghan i Harry dostosowują się do potrzeb syna - ich zdaniem, na każdym etapie życia chłopiec będzie potrzebował... innej opiekunki.

„Na poszczególnych etapach życia dziecka i rodzice mają różne potrzeby. Przykładowo pierwsza niania pomagała im w nocy”, podaje informator The Sun. Wiarygodności tej teorii dodają słowa Katie Nicholl, która mówi, że Harry i Meghan z każdą nianią podpisują umowę o poufności, dzięki czemu mają pewność, że żaden z pracowników nie wyniesie jakiś rodzinnych sekretów lub  pewnego rodzaju zachowań poza pałac. Czy ta opiekunka popracuje choć trochę dłużej od swoich poprzedniczek?

Trzecia niania Archiego miała już okazję być z Meghan i Harrym w Nicei w posiadłości Eltona Johna. Meghan ma ją określać jako „dar od Boga”. Zobaczymy ją jeszcze bez wątpienia, ponieważ będzie towarzyszyła książęcej parze w czasie jesiennej podróży do Afryki. Na razie wiadomo o niej tylko tyle, że ma bogate doświadczenie, a mały Archie szybko ją polubił. Harry i Meghan są „bardzo szczęśliwi, że dla nich pracuje”.  

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'egoksiężna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.