Elton John, David Furnish, Elijah Furnish-John, Zachary Furnish-John, dzieci Eltona Johna
Fot. Michael Kovac/Getty Images for EJAF
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wyglądają teraz synowie Eltona Johna! Urocze zdjęcie podbiło serca fanów

Zachary i Elijah są już naprawdę duzi

Ksenia Krasko 10 września 2021 14:03
Elton John, David Furnish, Elijah Furnish-John, Zachary Furnish-John, dzieci Eltona Johna
Fot. Michael Kovac/Getty Images for EJAF

Kariera muzyczna od jakiegoś czasu nie jest priorytetem Eltona Johna, ale legendarny artysta nie zapomina o licznych fanach i utrzymuje z nimi kontakt na portalach społecznościowych. I chociaż wokalista dzieli się głównie tym, co związane z jego działalnością zawodową, zdarza się, że publikuje rodzinne zdjęcia z mężem i dziećmi. Robi to również jego mąż, David Furnish. Najnowsza fotografia z Zacharym i Elijahem w roli głównej szybko podbiła serca wielbicieli muzyka – zobaczcie, jak zmienili się synowie Eltona Johna!

Elton John na zdjęciu z synami. Tak wyglądają Zachary i Elijah

Elton John i David Furnish są małżeństwem od szesnastu lat. Ślub brali dwa razy – w grudniu 2005 roku zawarli cywilny związek partnerski, a w 2014 roku (po zmianie brytyjskiego prawa) związek małżeński. W 2010 roku udało im się spełnić jedno z największych marzeń, kiedy po raz pierwszy zostali rodzicami. Nie ukrywali, że rodzicielstwo ich odmieniło.

„Przez całe życie kochaliśmy i byliśmy kochani, ale miłość do dziecka różni się od każdej innej. Nie wyobrażałem sobie, że mogą istnieć tak intensywne uczucia. W żaden sposób nie można się na nie przygotować”, zwierzał się w jednym z wywiadów David Furnish.

Zobacz też: Za nim doświadczenia z narkotykami i przygodnym seksem. Dziś to przykładny mąż i ojciec

Dziś wychowują już dwójkę synów. 10-letni Zachary Jackson Levon i 8-letni Elijah Joseph Daniel przyszli na świat dzięki surogatce, która pozostaje anonimowa. Artyści mają z nią jednak bardzo dobry kontakt.

„Od początku mieliśmy z nią bardzo bliskie więzi. Jest cudowną kobietą. Kochamy ją jak siostrę. Kiedy zaczęliśmy myśleć o drugim dziecku, chcieliśmy, by to ona je urodziła. Często rozmawialiśmy, oglądaliśmy zdjęcia z USG. Dzięki temu ostatnie dziewięć miesięcy było bardzo ekscytujące. Dała nam dwa niezwykłe prezenty, a my opiekujemy się nią i wszelkimi sposobami chronimy jej anonimowość”, podkreślał Elton John.

Słynny artysta rzadko publikuje fotografie chłopców, ale na jego Instagramie od czasu do czasu pojawiają się ujęcia z rodzinnego archiwum. W lipcu zamieścił to wykonane tuż przed początkiem finałowego meczu Euro 2020, które szybko zyskało popularność w sieci – Elton John, kibicujący Anglii wraz z synami, to cenny widok dla fanów muzyka. Teraz jego partner opublikował natomiast fotografię, na której chłopcy stoją przed swoją szkołą. Chłopcy mają na sobie mundurki, w tym krótkie spodenki i eleganckie buty.

Internauci są pod wrażeniem kadru. Zwrócili uwagę, że Zachary i Elijah są już naprawdę duzi i porównali ich do... aniołków! 

Elton John i David Furnish z synami Zacharym i Elijah

Elton John, David Furnish, Elijah Furnish-John, Zachary Furnish-John, dzieci Eltona Johna
Fot. Michael Kovac/Getty Images for EJAF

Elton John z mężem i synami na nagraniu z TikToka

W zeszłym roku Elton John dołączył do użytkowników TikToka i pokazał, jak jego rodzina przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia – przyznał, że dzieci uwielbiają ten magiczny czas, ale sądząc po nagraniu, sam sir Elton też z niecierpliwością czeka na Gwiazdkę...

Artysta dołączył wtedy do wyzwania #StepIntoChristmas, którego inspiracją był jego świąteczny hit z 1973 roku o tym samym tytule. Zabawne wideo wzbudziło pozytywne emocje fanów, a komentujący zwrócili uwagę, że synowie muzyka bardzo urośli.

Zobaczcie, jak wyglądają! 

@eltonjohn

We were so inspired by all of your amazing #StepIntoChristmas videos, we made our own! 🎄🚀 #christmas

♬ Step Into Christmas - Remastered - Elton John
@eltonjohn

18 days to Christmas! Show me your best #Singalong 🚀🎄#StepIntoChristmas #duet

♬ Step Into Christmas - Remastered - Elton John

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.