Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Najmłodszy syn Andrzeja Seweryna dostał kolejną rolę. O tym filmie będzie mówił cały świat!

Jak wygląda dziś Maximilien?

Rafał Kowalski 11 stycznia 2022 18:00
Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. VIPHOTO/East News

Setki niezapomnianych ról, dziesiątki nagród i pięć ślubów – tyle ma na swoim zawodowym i prywatnym koncie Andrzej Seweryn. Aktor doczekał się dwóch synów i jednej córki – każde z nich ma coś wspólnego z przemysłem filmowym. Najmłodsze dziecko  - Maximilien to owoc czwartego małżeństwa artysty z Mireille Maalouf. Dziś młody mężczyzna ma wiele powodów do dumy!

Maximilien Seweryn – jak wygląda? Zagra w filmie o Notre Dame

Andrzej Seweryn był żonaty z Bogusławą Blajfer, Krystyną Jandą, Laurence Bourdil, Mireille Maalouf i aktualną partnerką Katarzyną Kubacką, Dzieci ulubieńca publiczności idą w ślady taty, a najwięcej od kilku dni słyszy się o najmłodszym synu...

Choć mieszkający we Francji Maximilien nie mówi po polsku i rzadko odwiedza nasz kraj, to właśnie wśród polskich mediów szybko rozniosła się wieść o jego najnowszym sukcesie. Okazuje się, że aktor, który robi coraz większą karierę nad Sekwaną, dostał angaż w filmie o pożarze Katedry Notre Dame. O produkcji będzie na pewno bardzo głośno, bo jest ona oparta o wydarzenia z 2019 roku.

Opis filmu brzmi bardzo intrygująco. „Pomysł na film „Notre Dame en feu” („Notre Dame w ogniu”) pojawił się w grudniu zeszłego roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jean-Jacques Annaud – reżyser „Imienia róży” i „Walki o ogień”, a producentem Jérôme Seydoux. Pierwszy pokaz we Francji planowany jest na marzec 2022 roku. W produkcji udział wziął Maximilien Seweryn – syn Andrzeja Seweryna, zagra w nim jedną z głównych ról. Film kręcono z użyciem najnowszych technologii – w trzech wymiarach Imax i z dźwiękiem wysokiej jakości, by dobrze oddać przerażające odgłosy pożaru”, czytamy na AW Press.

Maximilien Seweryn ma zagrać jedną z głównych ról. Jak informuje na swoim Instagramie, premiera przewidziana jest na szesnastego marca.

Maximilien Seweryn, Instagram
Fot. Maximilien Seweryn Instagram/@maximilienseweryn

Maximilien Seweryn, Instagram

Czytaj teżSyn Justyny Steczkowskiej ma już 21 lat. Jak dziś wygląda Leon Myszkowski?

Jak zmienił się Maximilien Seweryn?

Choć idący w ślady ojca aktor ma już około 25 lat, to jeden z pierwszych razy, gdy słyszymy o jego dokonaniach. Jak czytamy w sieci syn Andrzeja Seweryna zagrał już między innymi w filmach Zemsta, Sierota, Emperor czy Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Maximilien jest stale obecny na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć jego obecne zdjęcia.

A co z fotografiami archiwalnymi? W agencjach fotograficznych na próżno ich szukać. Większość dzieciństwa syn Andrzeja Seweryna spędził poza Polską. Nam udało się dotrzeć do jednej fotografii z 2004 roku. Widać na niej mamę Maximiliena – Mirelle – i drugiego syna aktora – Yanna, owoc 3. małżeństwa. 

Andrzej Seweryn, synowie, 2004
Fot. TRICOLORS/East News

Sam Andrzej Seweryn uważa, że nigdy nie sprawdził się w roli opiekuje i taty. „Nie widziałem, jak dorastają dzieci, brakowało mnie w rodzinach, które tworzyłem. […] Przez lata byłem średnim ojcem, żeby nie powiedzieć gorzej. A dzisiaj jestem niezłym ojcem i niezłym dziadkiem. Chyba dlatego, że jestem rozumiany przez moje dzieci, co daje mi siłę. Może to jest ta tajemnica szczęścia”, czytaliśmy w Newsweeku kilka lat temu. 

Sprawdź też: Córka Roberta Leszczyńskiego wkroczyła do świata show-biznesu! Zobacz, jak się zmieniła

Andrzej Seweryn z synem, 2016

Andrzej Seweryn, Maximilien Seweryn, syn
Fot. AKPA

Andrzej Seweryn, Niespodziewany Powrót w Teatrze Imka, 29.12.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News
Andrzej Seweryn, Niespodziewany Powrót w Teatrze Imka, 29.12.2021, Warszawa

Maximilien obecnie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.