Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Justyny Steczkowskiej ma już 21 lat. Jak dziś wygląda Leon Myszkowski?

Leon Myszkowski jest najstarszym z trójki potomstwa Justyny Steczkowskiej 

Dorota Falkowska 11 grudnia 2021 18:51
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska od 21 lat jest w związku z małżeńskim z Maciejem Myszkowskim. Para doczekała się trójki dzieci — Leona, Stanisława i Heleny. Chociaż wokalistka udziela się w mediach społecznościowych, to niechętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia. To, co możemy oglądać na profilach artystki, najczęściej powiązane jest z jej działalnością artystyczną. Co jakiś czas robi jednak wyjątek, pokazując jak wyrosły jej dzieci. Leon Myszkowski ma już 21 lat! Zobaczcie, jak dziś wygląda. 

Jak dziś wygląda syn Justyny Steczkowskiej?

Syn Justyny Steczkowskiej urodził się 1 września 2000 r. Jest najstarszy z trójki rodzeństwa. Leon, podobnie jak jego utalentowana mama, próbuje swoich sił w branży muzycznej. Póki co zdobywa doświadczenie jako DJ. Parę lat temu założył swój kanał na YouTube, gdzie publikował swoje nagrania, ale od dawna nie pojawiło się tam nic nowego. Najstarszy syn wokalistki prowadzi również swój profil na Instagramie. 

Justyna Steczkowska co jakiś czas dzieli się fotografiami swojego syna. We wpisie z okazji jego 21. urodzin na początku września Justyna Steczkowska opublikowała na Instagramie kilka kadrów z synem:"Napisać, że kocha się swoje dzieci to za mało, żeby wyrazić ogrom szczęścia, miłości i sensu, jaki nadają naszemu życiu... Dziękuje Leo, że jesteś".  Po czym dodała: "Nasz Leo - dobry syn, fajny brat i przyjaciel, z którym nie ma szans się nudzić. P.S. No i kocham robić rodzinne zdjęcia, dlatego na większości mnie nie widać. Jakoś tak poza sceną wolę stać po drugiej stronie kamery" - wyznała.

Pod tym czułym wpisem Leon równie czule podziękował mamie słowami: "Dziękuję Mamuś". 

Obserwatorzy Justyny Steczkowskiej nie omieszkali skomplementować urody syna. "Ale ciacho!!! Ale jaki ma być po takich rodzicach?", napisała Patrycja Markowska. Pojawiły się również komentarze z opinią, że Leon to wykapany tata. 

Zobacz też: Syn Justyny Steczkowskiej to już dorosły mężczyzna… Zobacz, jak dziś wygląda Leon Myszkowski!

Kim jest Leon Myszkowski?

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej. Oprócz muzyki, jego pasją jest również gotowanie: „Jest moją zajawką od dziecka i z niego wziął się pomysł na tę książkę. W kuchni wychodzi mi nieźle”, mówił w jednym z wywiadów. Podkreśla, że nie jest kucharzem, ale wciąż stara się rozwijać. Tej sztuki uczył się od najmłodszych lat podglądając tatę i babcię.

Czytaj także: „Małżeństwo nie jest sielanką!” - Justyna Steczkowska szczerze o własnym życiu

Od czasu kiedy pozował z rodzicami w sesji VIVY! minęło już trochę czasu. Pamiętaliśmy go jako kilkuletniego chłopca. Tymczasem Leon Myszkowski jest już dorosłym mężczyzną! Próbuje swoich sił na muzycznej scenie i zajmuje się miksowaniem. „Naprawdę jestem dumny, że dla kogoś mogę być interesujący i mam do zaoferowania więcej niż bycie «synem swojej mamy»”, tłumaczył w jednym z wywiadów. Zobaczcie, jak dziś wygląda! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.