Wraz z mamą przebywa właśnie na wakacjach na Zanzibarze

Olga Figaszewska 9 lutego 2021 07:55

Justyna Steczkowska wraz z synem, Leonem Myszkowskim, przebywa właśnie na wakacjach  na Zanzibarze. W swoich social mediach wokalistka zamieściła zachwycające zdjęcia, na których prezentuje swoją perfekcyjną sylwetkę. Na jednej z fotografii pozuje także z synem. Zdjęcie Leona z mamą już stało się hitem sieci!

Jak dziś wygląda Leon Myszkowski?

„Zanzibar... Słońce, radość i chwila oddechu od masek... wszelkich”, podpisała jedną z wakacyjnych fotografii Justyna Steczkowska. Dopiero na kolejnym zdjęciu wyjawiła, z kim udała się na egzotyczny wypoczynek. Gwieździe towarzyszy syn, Leon Myszkowski. Co dziś robi i jak wygląda?

Metamorfoza syna Justyny Steczkowskiej

Syn Justyny Steczkowskiej ma dziś 21 lat i próbuje swoich sił na muzycznej scenie. Swoją pasję kulinarną zamienił na dj’ską konsolę. Gotowanie jest jego pasją: „Jest moją zajawką od dziecka i z niego wziął się pomysł na tę książkę. W kuchni wychodzi mi nieźle”, mówił. Podkreśla, że nie jest kucharzem, ale wciąż stara się rozwijać. Tej sztuki uczył się od najmłodszych lat podglądając tatę i babcię.

Dziś bardziej spełnia się jednak w świecie muzyki. Założył popularny kanał na YouTube, jest gościem w programach telewizyjnych. Pod najnowszym zdjęciem z mamą internauci rozpływają się w zachwytach nad jego metamorfozą. „Zaniemówiłam z wrażenia”, pisze jedna z fanek. „Od lat kocham Justynę, ale od dzisiaj zakładam fanklub Leona”, dodaje druga.

Faktycznie, aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie! Od czasu kiedy pozował z rodzicami w sesji VIVY! minęło już trochę czasu. Pamiętaliśmy go jako kilkuletniego chłopca. Tymczasem Leon Myszkowski jest już dorosłym mężczyzną!   próbuje swoich sił na muzycznej scenie i zajmuje się miksowaniem. 

„Naprawdę jestem dumny, że dla kogoś mogę być interesujący i mam do zaoferowania więcej niż bycie «synem swojej mamy»”, tłumaczył w jednym z wywiadów. Jak potoczy się przyszłość syna Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego? Z pewnością jeszcze nie jeden raz o nim usłyszymy! 

1/6
Justyna Steczkowska z mężem i synem, "Viva!" kwiecień 2006
Copyright @Marek Straszewski
1/6

Leon Myszkowski w sesji VIVY! z 2006 roku

2/6
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski z synami, Viva! 2006
Copyright @Marek Straszewski
2/6

Leon Myszkowski  z rodzicami w sesji VIVY! 2006 rok

3/6
Leon Myszkowski na Targach Książki w Krakowie
Copyright @
3/6

Leon Myszkowski na Targach Książki w Krakowie

4/6
Leon Myszkowski, 2016
Copyright @ TRICOLORS/East News
4/6

Leon Myszkowski w  2016 roku

5/6
Leon Myszkowski, Maciej Myszkowski
Copyright @ TRICOLORS/East News
5/6

Leon Myszkowski, Maciej Myszkowski

6/6
Leon Myszkowski, 2019
Copyright @ TRICOLORS/East News
6/6

Leon Myszkowski i Justyna Steczkowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.