O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Justyny Steczkowskiej to już dorosły mężczyzna… Zobacz, jak dziś wygląda Leon Myszkowski!

Wraz z mamą przebywa właśnie na wakacjach na Zanzibarze

Olga Figaszewska 9 lutego 2021 07:55

Justyna Steczkowska wraz z synem, Leonem Myszkowskim, przebywa właśnie na wakacjach  na Zanzibarze. W swoich social mediach wokalistka zamieściła zachwycające zdjęcia, na których prezentuje swoją perfekcyjną sylwetkę. Na jednej z fotografii pozuje także z synem. Zdjęcie Leona z mamą już stało się hitem sieci!

Jak dziś wygląda Leon Myszkowski?

„Zanzibar... Słońce, radość i chwila oddechu od masek... wszelkich”, podpisała jedną z wakacyjnych fotografii Justyna Steczkowska. Dopiero na kolejnym zdjęciu wyjawiła, z kim udała się na egzotyczny wypoczynek. Gwieździe towarzyszy syn, Leon Myszkowski. Co dziś robi i jak wygląda?

Metamorfoza syna Justyny Steczkowskiej

Syn Justyny Steczkowskiej ma dziś 21 lat i próbuje swoich sił na muzycznej scenie. Swoją pasję kulinarną zamienił na dj’ską konsolę. Gotowanie jest jego pasją: „Jest moją zajawką od dziecka i z niego wziął się pomysł na tę książkę. W kuchni wychodzi mi nieźle”, mówił. Podkreśla, że nie jest kucharzem, ale wciąż stara się rozwijać. Tej sztuki uczył się od najmłodszych lat podglądając tatę i babcię.

Dziś bardziej spełnia się jednak w świecie muzyki. Założył popularny kanał na YouTube, jest gościem w programach telewizyjnych. Pod najnowszym zdjęciem z mamą internauci rozpływają się w zachwytach nad jego metamorfozą. „Zaniemówiłam z wrażenia”, pisze jedna z fanek. „Od lat kocham Justynę, ale od dzisiaj zakładam fanklub Leona”, dodaje druga.

Faktycznie, aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie! Od czasu kiedy pozował z rodzicami w sesji VIVY! minęło już trochę czasu. Pamiętaliśmy go jako kilkuletniego chłopca. Tymczasem Leon Myszkowski jest już dorosłym mężczyzną!   próbuje swoich sił na muzycznej scenie i zajmuje się miksowaniem. 

„Naprawdę jestem dumny, że dla kogoś mogę być interesujący i mam do zaoferowania więcej niż bycie «synem swojej mamy»”, tłumaczył w jednym z wywiadów. Jak potoczy się przyszłość syna Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego? Z pewnością jeszcze nie jeden raz o nim usłyszymy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.