O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Justyny Steczkowskiej to już dorosły mężczyzna… Zobacz, jak dziś wygląda Leon!

Pamiętasz go jako małego chłopca?

Olga Figaszewska 17 maja 2019 12:25

W czwartek na dziesiątych urodzinach ekskluzywnego butiku Moliera 2 na czerwonym dywanie pojawiła się Justyna Steczkowska w towarzystwie swojego syna. Leon Myszkowski ma już 18 lat! Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie! Zobacz, jak się zmienił syn gwiazdy. Czym się zajmuje?

Metamorfoza syna Justyny Steczkowskiej

Od czasu kiedy pozował z rodzicami w sesji VIVY! minęło już trochę czasu. Pamiętaliśmy go jako kilkuletniego chłopca. Tymczasem Leon Myszkowski jest już dorosłym mężczyzną! Podczas czwartkowego eventu w blasku fleszy czuł się znakomicie. Syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego próbuje swoich sił na muzycznej scenie i zajmuje się miksowaniem. Czy swoją pasję kulinarną zamienił na dj’ską konsolę?

Gotowanie jest jego pasją. Założył popularny kanał na YouTube, jest gościem w programach telewizyjnych. „Jest moją zajawką od dziecka i z niego wziął się pomysł na tę książkę. W kuchni wychodzi mi nieźle”, mówił. Podkreśla, że nie jest kucharzem, ale wciąż stara się rozwijać. Tej sztuki uczył się od najmłodszych lat podglądając tatę i babcię.

„Naprawdę jestem dumny, że dla kogoś mogę być interesujący i mam do zaoferowania więcej niż bycie «synem swojej mamy»”, tłumaczył. Trzy lata temu na rynku ukazała się na rynku jego książka „Kuchnia Leona”. Jak potoczy się jego przyszłość? Z pewnością jeszcze nie jeden raz o nim usłyszymy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.