Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

TYLKO U NAS! Mateusz Damięcki został ojcem! Chłopiec czy dziewczynka?

GC 27 stycznia 2018 23:00
Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki
Fot. East News

 

Mateusz Damięcki został ojcem! Zaledwie kilka dni temu stanął na ślubnym kobiercu, a jak podaje nasz informator, właśnie został ojcem. Plotki o ciąży partnerki Damięckiego krążyły od kilku miesięcy. Właśnie dotarły do nas świetne informacje. Paulina Andrzejewska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

 

Polecamy: Mateusz Damięcki o narzeczonej Paulinie Andrzejewskiej: „Pniemy się razem do góry”. Kiedy para planuje ślub?

 

Mateusz Damięcki ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Świetne wieści dla fanów aktora „W rytmie serca”: Mateusz Damięcki został ojcem! Jak podaje nasz informator, Paulina Andrzejewska urodziła z czwartku na piątek 25/26 stycznia 2018 roku. To pierwsze dziecko Mateusza Damięckiego. Jak podaje nasze źródło, Damięcki został ojcem... chłopca, ale wciąż czekamy na oficjalne podzielenie się tymi informacjami przez samą parę. Zakochani nazwali chłopca Franciszek Mateusz. Para nie posiada się ze szczęścia!

 

Co ciekawe, zakochani zaledwie kilka dni temu stanęli na ślubnym kobiercu. Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska wzięli ślub w tajemnicy przed mediami 20 stycznia 2018 roku. Podobno termin porodu partnerki Damięckiego był zaplanowany na początek lutego... a tu taka niespodzianka! To pierwsze dziecko Mateusza Damięckiego. „Ona mnie zmieniła na lepsze, ja chyba również ją zmieniłem. Mam nadzieję, że też na lepsze, że pniemy się razem do góry”, mówił w jednym z wywiadów Damięcki o partnerce. 

 

Zobacz: Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spełnili swoje marzenie! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 

Damięcki i Andrzejewska: jak się poznali?

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska są razem od sześciu lat. Jeszcze niedawno para wyznała, że marzy o powiększeniu rodziny i ślubie. Wygląda na to, że bardzo szybko udało im się zrealizować te plany. „Paulina ma dwójkę rodzeństwa i muszę przyznać, że to też jest dobry klucz do dobierania sobie drugiej połówki. Paula świetnie się dogaduje z moimi rodzicami. Kiedy ich odwiedzamy, siada na kanapie z moim tatą i o czymś tam sobie rozmawiają”, zwierzył się niedawno Mateusz Damięcki w wywiadzie dla „Grazii”. Marzenia pary właśnie się spełniły. Zaledwie tydzień temu para wzięła ślub, a teraz dowiedzieliśmy się, że Mateusz Damięcki właśnie został ojcem! 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.