Mateusz Banasiuk z synkiem
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Tym zdjęciem z synkiem Mateusz Banasiuk rozczulił wszystkie fanki...

Henio właśnie skończył rok!

Rafał Kowalski 18 grudnia 2018 09:57
Mateusz Banasiuk z synkiem
Fot. Instagram

Są takie momenty w życiu każdego mężczyzny, które zmieniają nas na dobre. Jednym z nich jest pojawienie się na świecie dziecka, o czym przekonał się Mateusz Banasiuk. Aktor dodał na swojego Instagrama specjalny wpis, w którym potwierdza, że dzięki synkowi, który właśnie skończył roczek, jego życie wywróciło się do góry nogami.

Mateusz Banasiuk z synkiem – zdjęcie

Szczęśliwy tata złożył wczoraj swojemu synowi Heniowi życzenia za pośrednictwem sieci. „Dziś mój synek skończył rok. Przez ten czas sporo się o sobie dowiedziałem. Przewartościowałem wiele spraw. Poznałem nowy rodzaj miłości. Dziękuję Ci za to Heniu. Rośnij zdrowy”, mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Podobny wpis zamieściła mama chłopca, Magdalena Boczarska. „Mężczyzna mojego życia skończył dzisiaj rok. Najpiękniejszy rok w całym moim życiu”, napisała przy zdjęciu z tortem dla chłopca. Pod każdym z wpisów pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Życzenia dla synka pary zamieścili między innymi Kasia Sokołowska, Kasia Sowińska czy Gosia Baczyńska. Internautom przypadło do gustu także zdjęcie z maluszkiem, którym podzielił się aktor. Zamieszczamy je na końcu artykułu.

Mateusz Banasiuk o ojcostwie

Przypomnijmy, że Mateusz Banasiuk włącza się w obowiązki rodzicielskie i jak sam twierdził, idzie mu to bardzo dobrze. „Na razie moja dziewczyna bardzo mnie komplementuje. Dodaje mi to skrzydeł. Myślę, że daję radę jako tata! Jak dotąd nie jest mi ciężko nawet ze wstawaniem w nocy, żeby zmienić pieluszkę. Na razie sprawia mi to naprawdę dużo radości. Jestem bardzo szczęśliwy, że Heniek pojawił się w moim życiu”, mówił aktor Faktowi w marcu.

Jesteśmy przekonani, że po roku aktorka może powiedzieć to samo. Rodzicom Henia życzymy dużo, dużo miłości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Banasiuk (@mateuszbanasiuk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Boczarska (@magda_boczarska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?