Z ŻYCIA GWIAZD

Mateusz Banasiuk opublikował urocze zdjęcie z synkiem!

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Ksenia Krasko 16 sierpnia 2019 17:58

Mateusz Banasiuk od kilku lat związany jest z Magdaleną Boczarską. Aktorska para bardzo pilnuje swojej prywatności i praktycznie nie udziela wywiadów, ale czasami dzielą się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w ich życiu rodzinnym.

Syn Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wzięli ślub – plotka ta pojawiła się po zdjęciu, na którym widać obrączkę na palcu aktorki. Gwiazdy nie potwierdziły jednak tej wiadomości, ponieważ nie mają w zwyczaju ujawniania szczegółów swojego związku. I chociaż para dba również o prywatność swojego synka, aktor opublikował niedawno urocze zdjęcie, które przypadło do gustu jego wielbicielom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Banasiuk (@mateuszbanasiuk)

Fani podkreślają, jak bardzo podoba im się, że Banasiuk nie ukrywa ojcowskiej miłości. „Cudowne zdjęcie!”, „Tacierzyństwo Ci służy!”, „Piękny widok!” – to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy na jego Instagramie.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Mateusz Banasiuk pokazuje się z synkiem. Więcej zdjęć zobaczysz w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?