Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. „Był to najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej”

Czym teraz będzie zajmować się dziennikarka?

Ksenia Krasko 16 lutego 2021 13:55
Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Fot. AKPA

Przykra wiadomość dla widzów programu Pytanie na śniadanie. Marzena Rogalska, jedna z prowadzących porannego show, właśnie poinformowała, że po dwunastu latach rezygnuje ze współpracy ze stacją TVP. Jak zaznaczyła w oświadczeniu, decyzja nie była łatwa. Dziennikarka zapewniła też, że nie znika z mediów i ujawniła, czym będzie się teraz zajmować.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Dziennikarka dołączyła do ekipy PnŚ we wrześniu 2009 roku, a jej partnerem na ekranie przez wiele lat był Tomasz Kammel. Podczas pracy w TVP, związana była z różnymi innymi projektami, jak teleturniej Dzieciaki górą!, show Kocham cię, Polsko!, programy To był rok!, Gotowi do gotowania. Start!, czy Zacznij od nowa.

„Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu”, przekazała Marzena Rogalska na swoim Instagramie. „Środa, 10 lutego 2021 roku, był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej”, dodała i wytłumaczyła, że programy z jej udziałem, które jeszcze pojawią się na antenie Telewizji Polskiej, zostały nagrane wcześniej.

„Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu Czy ty to ty. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści Czas tajemnic”, napisała dziennikarka, zapewniając jednocześnie, że nie wycofuje się z mediów na stałe.

„Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu Zacznij od nowa okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa”, dodała Marzena Rogalska.

Przyłączamy się do licznych komentarzy fanów i życzymy powodzenia! 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska Pytanie na śniadanie
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?