Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. „Był to najtrudniejszy dzień w mojej karierze zawodowej”

Czym teraz będzie zajmować się dziennikarka?

Ksenia Krasko 16 lutego 2021 13:55
Marzena Rogalska odchodzi z TVP
Fot. AKPA

Przykra wiadomość dla widzów programu Pytanie na śniadanie. Marzena Rogalska, jedna z prowadzących porannego show, właśnie poinformowała, że po dwunastu latach rezygnuje ze współpracy ze stacją TVP. Jak zaznaczyła w oświadczeniu, decyzja nie była łatwa. Dziennikarka zapewniła też, że nie znika z mediów i ujawniła, czym będzie się teraz zajmować.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Dziennikarka dołączyła do ekipy PnŚ we wrześniu 2009 roku, a jej partnerem na ekranie przez wiele lat był Tomasz Kammel. Podczas pracy w TVP, związana była z różnymi innymi projektami, jak teleturniej Dzieciaki górą!, show Kocham cię, Polsko!, programy To był rok!, Gotowi do gotowania. Start!, czy Zacznij od nowa.

„Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu”, przekazała Marzena Rogalska na swoim Instagramie. „Środa, 10 lutego 2021 roku, był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej”, dodała i wytłumaczyła, że programy z jej udziałem, które jeszcze pojawią się na antenie Telewizji Polskiej, zostały nagrane wcześniej.

„Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu Czy ty to ty. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści Czas tajemnic”, napisała dziennikarka, zapewniając jednocześnie, że nie wycofuje się z mediów na stałe.

„Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu Zacznij od nowa okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa”, dodała Marzena Rogalska.

Przyłączamy się do licznych komentarzy fanów i życzymy powodzenia! 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska Pytanie na śniadanie
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?