halinka z kiepskich co dzis robi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marzena Kipiel-Sztuka mierzy się z problemami finansowymi: „Nie mam pracy i stałego dochodu”

Aktorka znana ze „Świata według Kiepskich” musiała zaciągnąć kredyt na podstawowe wydatki

Dorota Falkowska 14 czerwca 2022 08:57
halinka z kiepskich co dzis robi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Przez ponad 20 lat Marzena Kipiel-Sztuka bawiła miliony Polaków, którzy przed ekranami telewizorów śledzili losy bohaterów kultowego „Świata według Kiepskich”. Jakiś czas temu stacja Polsatu ogłosiła koniec emisji sitcomu, co wiązało się z dużym rozczarowaniem stałych widzów, a przede wszystkim z gorszą sytuacją finansową dla aktorów. Gra w "Świecie według Kiepskich" była dla wielu z nich głównym źródłem utrzymania. Nie inaczej jest w przypadku Marzeny Kipiel-Sztuki, która z powodu trudnej sytuacji musiała wziąć kredyt. 

"Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką", wyznała aktorka w najnowszym wywiadzie dla "Twojego Imperium".

"W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę" – powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka. 

Zobacz także: „Umarł na moich oczach”… Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła dramat na planie „Świata według Kiepskich”

Marzena Kipiel-Sztuka, plan serialu „Świat według Kiepskich”, 04.02.2006 rok

Marzena Kipiel-Sztuka, plan serialu „Świat według Kiepskich”, 04.02.2006 rok
Fot. TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Marzena Kipiel-Sztuka mierzy się z problemami finansowymi

Piętrzące się przed aktorką problemy finansowe znacznie wpłynęły na jakość jej życia, samopoczucie i stan fizyczny. Kipiel-Sztuka wyznała, że od miesięcy źle sypia, czuje się zmęczona i niewiele jada. 

"Niekiedy czuję się bezsilna i przytłoczona, choć są dni, że mój depresyjny nastrój znika. Wtedy mam wrażenie, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przede mną", podkreśla z nadzieją serialowa Halina Kiepska.

W wywiadzie dla "Twojego Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że depresyjne stany wywołane trudną sytuacją finansową popchnęły ją do sięgnięcia po pomoc psychiatry. Przed aktorką widnieje jednak perspektywa niedalekiej poprawy sytuacji — obecnie przygotowuje się do serii występów w ramach recitalu "Życie nie jest kiepskie". Latem odbędzie się jej trasa po Polsce. "Dzięki temu podreperuję nieco budżet i będę mogła wreszcie spłacić dług", podkreśliła aktorka.

Mamy nadzieję, że sytuacja pani Marzeny jak najszybciej ulegnie poprawie. Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Zobacz też: Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem: „Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co” 

co z halinka z kiepskich
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?