halinka z kiepskich co dzis robi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News
O TM JEST GŁOŚNO

Marzena Kipiel-Sztuka - Halinka ze „Świata według Kiepskich” o swojej chorobie

Czy nad aktorami serialu ciąży klątwa?

Aleksandra Andrzejak 12 marca 2021 16:57
halinka z kiepskich co dzis robi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Marzena Kipiel-Sztuka - polska aktorka serialowa, którą widzowie pokochali za rolę Halinki w serialu Świat według Kiepskich. Kilka miesięcy temu wypłynęły informacje o problemach zdrowotnych Marzeny, teraz o jej stanie zdrowia.

Marzena Kipiel-Sztuka: problemy finansowe

Marzena Kipiel-Sztuka zmagała się z problemami finansowymi. Jej fani martwili się o aktorkę jeszcze w grudniu 2020. Oszczędności się skończyły. „Nie mam specjalnie za co żyć” - wyznała aktorka w rozmowie z Faktem. Sytuacja finansowa Marzeny uległa poprawie. Jednak w jej życiu pojawiły się kolejne problemy, tym razem zdrowotne.

co z halinka z kiepskich
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Marzena Kipiel-Sztuka: choroba

Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z tygodnikiem Świat i ludzie przyznała, że teraz zmaga się z o wiele poważniejszym problemem niż pusty portfel. „Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy. Szybko odezwał się do mnie producent Świata według Kiepskich i przyjaciele. Wszyscy pytali się, co się u mnie dzieje” - mówi aktorka.

halinka z kiepskich co dzis robi
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

W życiu Marzeny pojawił się jedna kolejny problem. „Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer” - wyznała.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…