Fot. Mateusz Stankiewicz / AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska została zatrzymana przez pakistański wywiad wojskowy!

Damian Duda 5 maja 2017 13:00
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF PHOTO

Martyna Wojciechowska wspólnie z ekipą programu „Kobieta na krańcu świata’’ udała się do Pakistanu. Niestety, podróż okazała się dla nich bardziej niebezpieczna, niż komukolwiek mogłoby się wydawać.

Zobacz też: Martyna Wojciechowska opowiada o sile kobiecości i trudnych doświadczeniach

Martyna Wojciechowska aresztowana

Podróżniczka z całą ekipą trafiła do aresztu domowego. W całą sprawę zostało zaangażowane Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Uspokajamy. Martyna już jest w Polsce. „Kochani, wszystko ok, dotarłam już bezpiecznie do Polski, bardzo dziękuję za tyle słów wsparcia! Dziś padam już z nóg, za dużo wrażeń i emocji... ’’, napisała na Facebooku.

Komunikat MSZ

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w komunikacie przesłanym do Polskiej Agencji Prasowej, wyjaśniło przyczyny aresztowania ekipy programu.


„W trakcie pobytu w Islamabadzie cała grupa pozostawała pod opieką pracowników Ambasady RP. Wcześniej ekipa TVN zastosowała się do stanowczego zalecenia placówki, aby przejazd z Chitralu do Islamabadu nie odbywał się w nocy, lecz za dnia", zaznacza MSZ.

„Z otrzymanych od władz miejscowych informacji wynika, że dziennikarze telewizyjni dokonywali nagrań na terenach objętych restrykcjami, bez stosownych wiz (legitymowali się wizami turystycznymi), wymaganej akredytacji dziennikarskiej i zezwoleń administracyjnych na wjazd do tzw. restricted areas", podkreśla resort spraw zagranicznych.

Zobacz też: „Nareszcie wolna”. Martyna Wojciechowska pochwaliła się wielką zmianą w swoim życiu! Jaką?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?