Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak: „Znam poczucie straty osoby Najbliższej”

„Zawsze ceniłam ludzi z pasją...”

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2019 18:23
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Martyna Wojciechowska dołączyła do grona gwiazd, które za pośrednictwem social mediów złożyły kondolencje po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Na swoim Instagramie podróżniczka zwróciła się do samej Agnieszki. Padły wzruszające słowa...

Martyna Wojciechowska o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął tydzień temu w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. W czwartek 22 sierpnia podano do mediów, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego rodzina ujawniła datę ostatniego pożegnania, zamieszczając nekrolog w Rzeczpospolitej. Msza żałobna odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej, przy ul. Anny Walentynowicz 1. Wezmą w niej udział rodzina, przyjaciele i wszyscy, którzy chcą pożegnać zmarłego producenta.

Mimo to w social mediach wciąż pojawiają się wspomnienia gwiazd, artystów i przedstawicieli świata kina, którzy w pełnych wzruszenia słowach żegnają swojego kolegę. Rano nekrolog zamieściła sama Agnieszka Woźniak-Starak, chwilę później pojawiły się także kondolencje od pracowników TVN. Nekrologi zamieściła także Magda Mołek, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski. Do tego grona dołączyła teraz Martyna Wojciechowska, która na swoim Instagramie zamieściła krótki, ale poruszający post. Zwróciła się także bezpośrednio do żony Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszki. 

„Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje”, czytamy. 

Przypomnimy, że Martyna Wojciechowska w 2016 roku musiała zmierzyć się ze śmiercią Jerzego Błaszczaka, swojego partnera i ojca swojej córki, Marysi. Był rekordzistą w nurkowaniu głębinowy, kochał sporty ekstremalne. Płetwonurek od jakiegoś czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Niestety tej walki nie udało mu się wygrać. Zmarł, mając 46 lat.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Jutro urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka, symbolicznym miejscu dla zmarłego. Jak informuje Super Express prawdopodobnie poleci tam helikopterem. „Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół”, mogliśmy przeczytać w nekrologu. Jutrzejsza ceremonia będzie miała charakter całkowicie prywatny. Jak podaje Super Express rodzina planuje rozsypać część prochów Piotra Woźniaka-Staraka została nad jeziorem, z którym graniczy rodzinna posiadłość. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…