Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa
Z ŻYCIA GWIAZD

„Oni są zakochani w Kaziku”. Martyna Gliwińska o dzieciach Jarosława Bieniuka

Zdradziła też, jaka relacja łączy Oliwię z ojcem...

Redakcja VIVA! 23 maja 2020 13:55
Martyna Gliwińska, Jarosław Bieniuk
Fot. Kurnikowski/Akpa

Martyna Gliwińska dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Jej ciążą, jak i pierwsze tygodnie po porodzie, były tematem wielu plotek, do których odniosła się w ostatnim obszernym wywiadzie. Projektantka wnętrz opowiedziała m.in. o tym, jak dzieci Jarosława Bieniuka zareagowały na pojawienie się na świecie nowego braciszka, małego Kazimierza.

Martyna Gliwińska o dzieciach Jarosława Bieniuka

Odpowiadając na pytania portalu Jastrząb Post, Martyna Gliwińska zdradziła, jak dzieci Jarosława Bieniuka zareagowały na narodziny najmłodszego brata. „Oni się spotykali osobno. Najpierw był Jasiu, przyszedł do szpitala i stał z tatą za szybą. On był ciekawy tego, jak to możliwe, że miałam go w brzuchu i już nie jest w brzuchu. Więc pamiętam, że był bardzo zaskoczony pępkiem Kazika, że mu nie odpadł, że była ta klamerka”, wspomina. „W ogóle wydawał mi się wtedy bardzo dojrzały, bo zadawał bardzo dużo różnych, ciekawych pytań. Miał sporo swoich komentarzy. Szymon z Oliwią przyszli do nas do domu”.

„Oni są zakochani w Kaziku. Jest taki słodki, a jeszcze mając świadomość, że to jest nasze dziecko, a ich brat, to jest to bardzo rozczulające. Przyjęli go bardzo ciepło. Miałam tremę przed pierwszym spotkaniem Kazia z rodzeństwem. Byłam bardzo ciekawa tego, jak oni zareagują”, przyznała podczas rozmowy na czacie.

Oliwia Bieniuk relacja z ojcem

Projektantka wnętrz zdradziła też, jakie plany na przyszłość ma Oliwia Bieniuk. „Kariera Oliwki na pewno będzie. Ona przede wszystkim musi, i to powtarza ciągle jej tata, skończyć szkołę”, zaznaczyła w rozmowie z portalem Jastrząb Post. „Na pewno się temu trochę buntuje, że nie może uczestniczyć w tym życiu tak, jakby chciała. Jednak tata jest jej opiekunem i musi się zgodzić na jakąś sesję zdjęciową”, tłumaczy.

„Widzę, że ona bardzo by chciała być modelką, występować przed aparatem i kamerą. Ją bardzo do tego ciągnie. Po rodzicach ma spektakularną urodę i myślę, że jeszcze o niej usłyszymy. Ale póki, co dajmy jej jeszcze parę lat”, dodała Martyna Gliwińska.

A jak wygląda jej relacja z samym Jarosławem Bieniukiem? „My chcieliśmy sobie poukładać i ustalić, kto i kiedy zajmuje się Kaziem. Ale tego nie da się ustalić, zwłaszcza, że Jarosław pracuje i w zasadzie jego klub zajmuje mu większość czasu. On przyjeżdża do Kazika ze swoimi dziećmi. Jesteśmy wszyscy razem, razem się nim opiekujemy i w ten sposób oni spędzają czas z Kazikiem. Wiadomo, że taką główną opiekę sprawuję nad nim ja. 24 godziny na dobę jestem służącą”, wyznała. „Zobaczymy, co przyniesie los. Póki co, jest jak jest”, odpowiedziała na pytanie o przyszłości u boku piłkarza. 

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.