Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
z życia gwiazd

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z fanami osobistym wpisem: „Złamało mnie to”

Aktorka miała ostatnio ciężkie chwile…

Marcjanna Maryszewska 7 marca 2022 08:54
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała wpis z bardzo osobistymi słowami. Aktorce nie zdarza się dzielić w sieci tak personalnymi przemyśleniami, lecz tym razem zrobiła wyjątek. Aktorkę bardzo poruszyła obecna sytuacja na Ukrainie. Jej słowa wyciskają łzy i dają do myślenia…

Marta Żmuda Trzebiatowska we wzruszającym wpisie. Aktorka dziękuje swojemu mężowi

W swoim wpisie poruszyła temat emocji, jakie towarzyszą jej od paru dni. Na szczęście aktorka w trudnych chwilach zawsze może liczyć na wsparcie swojego męża, Kamila Kuli. Na Instagramie opisała dokładnie swoje uczucia i wyraziła swoją wdzięczność:

„Wracam dziś wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w moim życiu, gdy byłam najszczęśliwsza… Czułam harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Ten mężczyzna ze zdjęcia (Kamil Kula) daje mi siłę i wiarę w to, że "wszystko będzie dobrze", za co jestem mu ogromnie wdzięczna, zwłaszcza w tym trudnym czasie.”

Czytaj także: Anna Kalczyńska nie mogła powstrzymać na wizji łez. Dziennikarkę rozczulił los 11-latka z Ukrainy

Marta Żmuda Trzebiatowska apeluje do fanów: „A teraz właśnie jesteśmy potrzebni światu”

Aktorka wyraziła również troskę o swoich fanów. Zapytała ich, jak radzą sobie w ostatnim czasie. Dodała przy tym, że jej samej było bardzo ciężko i z trudem wraca do siebie… Wydarzenia w Ukrainie wpłynęły bardzo źle na kondycję psychiczną gwiazdy.

„Najdrożsi, w ostatnich dniach często o was myślę. Jak sobie radzicie z tym wszystkim, co się dzieje? Muszę się wam przyznać, że ja radziłam sobie bardzo słabo. Złamało mnie to. Dużo emocji, strachu i lęku… Wdech, wydech…” - napisała gwiazda.

Na koniec zaapelowała do wszystkich i okazała wsparcie ciepłymi słowami, które pokrzepiają serca.

A teraz właśnie jesteśmy potrzebni światu i zdajemy prawdziwy egzamin z człowieczeństwa! Przytulam najmocniej, zwłaszcza tych z was, u których lęk i ataki paniki biorą górę.”  

Sprawdź również: Krzysztof Cugowski ma problemy z pamięcią. „Wtedy jestem bezradny”, mówi artysta...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.