Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
METAMORFOZY GWIAZD

Marta Manowska w rudych włosach?! Tak! I to do pasa...

Najnowsze zdjęcie prezenterki zachwyca!

Rafał Kowalski 3 lutego 2019 17:52
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Marta Manowska przez kilka ostatnich lat od kiedy pojawia się mediach przyzwyczaiła nas do swojego ogromnego uśmiechu, ciepłego głosu i… blond włosów! Okazuje się jednak, że taka fryzura towarzyszy prezenterce dopiero od niedługiego czasu. Na chwilę przed pierwszymi nagraniami Rolnik szuka żony, Marta Manowska miała rude włosy…

Archiwalne zdjęcia Marty Manowskiej

Gwiazda TVP sama pochwaliła się zdjęciami z przeszłości na swoim Instagramie. Pod jednym, na którym widzimy ją w długich do pasa rudych pofalowanych włosach, Marta Manowska wyznała, że wzięło ją na wspomnienia. Pod kolejnym obiecała, że to nie koniec podróży do przeszłości. „Bywało też tak. Szalone lata 60’ . Ta sama ruda. Jeszcze Wam pokażę parę takich, ale jak się wykopie to pójdą w ruch albumy z młodości Mam dwa Analogowe”, czytamy na profilu gwiazdy.

Prowadząca Sanatorium miłości już nie pierwszy raz pochwaliła się wielbicielom rudymi włosami. To samo zrobiła w 2016 roku – zdjęcie zamieszczone w sieci wtedy także prezentujemy pod artykułem. Kiedyś czy teraz, fotografie Marty Manowskiej spotkały się z morzem komplementów.

„Pięknie Pani w ruuuudych włosach ! Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie”, „O ja Cię kręcę. BOMBA”, „Taka całkiem inna może bardziej wyrazista Ty” czy „taka całkiem inna może bardziej wyrazista Ty” – to tylko niektóre z nich. Gwiazda podziękowała za wszystkie miłe wpisy.

A Wam w jakich włosach podoba się bardziej? Według nas rude podkreślają mocny charakter, ale to w blond fryzurze Marty zakochani byliśmy od początku… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?