METAMORFOZY GWIAZD

Marta Manowska w rudych włosach?! Tak! I to do pasa...

Najnowsze zdjęcie prezenterki zachwyca!

Rafał Kowalski 3 lutego 2019 17:52
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Marta Manowska przez kilka ostatnich lat od kiedy pojawia się mediach przyzwyczaiła nas do swojego ogromnego uśmiechu, ciepłego głosu i… blond włosów! Okazuje się jednak, że taka fryzura towarzyszy prezenterce dopiero od niedługiego czasu. Na chwilę przed pierwszymi nagraniami Rolnik szuka żony, Marta Manowska miała rude włosy…

Archiwalne zdjęcia Marty Manowskiej

Gwiazda TVP sama pochwaliła się zdjęciami z przeszłości na swoim Instagramie. Pod jednym, na którym widzimy ją w długich do pasa rudych pofalowanych włosach, Marta Manowska wyznała, że wzięło ją na wspomnienia. Pod kolejnym obiecała, że to nie koniec podróży do przeszłości. „Bywało też tak. Szalone lata 60’ . Ta sama ruda. Jeszcze Wam pokażę parę takich, ale jak się wykopie to pójdą w ruch albumy z młodości Mam dwa Analogowe”, czytamy na profilu gwiazdy.

Prowadząca Sanatorium miłości już nie pierwszy raz pochwaliła się wielbicielom rudymi włosami. To samo zrobiła w 2016 roku – zdjęcie zamieszczone w sieci wtedy także prezentujemy pod artykułem. Kiedyś czy teraz, fotografie Marty Manowskiej spotkały się z morzem komplementów.

„Pięknie Pani w ruuuudych włosach ! Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie”, „O ja Cię kręcę. BOMBA”, „Taka całkiem inna może bardziej wyrazista Ty” czy „taka całkiem inna może bardziej wyrazista Ty” – to tylko niektóre z nich. Gwiazda podziękowała za wszystkie miłe wpisy.

A Wam w jakich włosach podoba się bardziej? Według nas rude podkreślają mocny charakter, ale to w blond fryzurze Marty zakochani byliśmy od początku… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska to ja (@martamanowska)

Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!