Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

VIVA! 2 października 2018 19:07

Marta Glik jest w ciąży! Para powita wkrótce na świecie swoje drugie dziecko! Szczęśliwą nowiną żona Kamila Glika podzieliła się z fanami na Instagramie! Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Żona Kamila Glika jest w ciąży! 

Na profilu Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie, na którym żona sportowca prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda ni ukrywa już, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Spełnia się ich kolejne marzenie. W końcu jeszcze nie tak dawno, w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz,  mówiła: „Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce ”. 

Kamil i Marta Glik stanęli na ślubnym kobiercu siedem lat temu. Dwa lata później urodziła się ich Victoria. Córka jest dla piłkarza oczkiem w głowie. „Jak Victoria zaczęła chodzić, złapali świetny kontakt. On jest dla niej do rany przyłóż. Jestem pewna, że gdybym zostawiła ich na tydzień samych, świetnie by się bawili, gorzej byłoby ze stanem mieszkania… (śmiech). Ale dzieckiem Kamil zająłby się znakomicie. On z nią chodzi na plac zbaw, na basen, bawi się z nią lalkami Barbie w domku. Nie ja, on! Jest naprawdę wspaniały”, mówiła  w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej.  

Serdecznie gratulujemy!   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzien odpoczynku z moimi kobietkami👨‍👩‍👧🇮🇩

Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25)

 

1/3
Marta Glik
Copyright @Instagram/Marta Glik
1/3

Na Instagramie Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie z córeczką, która przytula się do ciążowego brzuszka mamy. 

2/3
Kamil Glik, Marta Glik
Copyright @instagram@martaglik
2/3

Marta i Kamil Glik po raz kolejny zostaną rodzicami!

3/3
Kamil Glik z żoną i córką
Copyright @Instagram @martaglik
3/3

Kamil Glik wraz z żoną i córeczką. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?