O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Glik po raz kolejny zostanie ojcem! 

Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

VIVA! 2 października 2018 19:07

Marta Glik jest w ciąży! Para powita wkrótce na świecie swoje drugie dziecko! Szczęśliwą nowiną żona Kamila Glika podzieliła się z fanami na Instagramie! Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Żona Kamila Glika jest w ciąży! 

Na profilu Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie, na którym żona sportowca prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda ni ukrywa już, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Spełnia się ich kolejne marzenie. W końcu jeszcze nie tak dawno, w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz,  mówiła: „Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce ”. 

Kamil i Marta Glik stanęli na ślubnym kobiercu siedem lat temu. Dwa lata później urodziła się ich Victoria. Córka jest dla piłkarza oczkiem w głowie. „Jak Victoria zaczęła chodzić, złapali świetny kontakt. On jest dla niej do rany przyłóż. Jestem pewna, że gdybym zostawiła ich na tydzień samych, świetnie by się bawili, gorzej byłoby ze stanem mieszkania… (śmiech). Ale dzieckiem Kamil zająłby się znakomicie. On z nią chodzi na plac zbaw, na basen, bawi się z nią lalkami Barbie w domku. Nie ja, on! Jest naprawdę wspaniały”, mówiła  w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej.  

Serdecznie gratulujemy!   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzien odpoczynku z moimi kobietkami👨‍👩‍👧🇮🇩

Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.