O TYM SIĘ MÓWI

Kamil Glik po raz kolejny zostanie ojcem! 

Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

VIVA! 2 października 2018 19:07

Marta Glik jest w ciąży! Para powita wkrótce na świecie swoje drugie dziecko! Szczęśliwą nowiną żona Kamila Glika podzieliła się z fanami na Instagramie! Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Żona Kamila Glika jest w ciąży! 

Na profilu Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie, na którym żona sportowca prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda ni ukrywa już, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Spełnia się ich kolejne marzenie. W końcu jeszcze nie tak dawno, w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz,  mówiła: „Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce ”. 

Kamil i Marta Glik stanęli na ślubnym kobiercu siedem lat temu. Dwa lata później urodziła się ich Victoria. Córka jest dla piłkarza oczkiem w głowie. „Jak Victoria zaczęła chodzić, złapali świetny kontakt. On jest dla niej do rany przyłóż. Jestem pewna, że gdybym zostawiła ich na tydzień samych, świetnie by się bawili, gorzej byłoby ze stanem mieszkania… (śmiech). Ale dzieckiem Kamil zająłby się znakomicie. On z nią chodzi na plac zbaw, na basen, bawi się z nią lalkami Barbie w domku. Nie ja, on! Jest naprawdę wspaniały”, mówiła  w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej.  

Serdecznie gratulujemy!   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzien odpoczynku z moimi kobietkami👨‍👩‍👧🇮🇩

Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25)

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.