Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

VIVA! 2 października 2018 19:07

Marta Glik jest w ciąży! Para powita wkrótce na świecie swoje drugie dziecko! Szczęśliwą nowiną żona Kamila Glika podzieliła się z fanami na Instagramie! Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Żona Kamila Glika jest w ciąży! 

Na profilu Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie, na którym żona sportowca prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda ni ukrywa już, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Spełnia się ich kolejne marzenie. W końcu jeszcze nie tak dawno, w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz,  mówiła: „Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce ”. 

Kamil i Marta Glik stanęli na ślubnym kobiercu siedem lat temu. Dwa lata później urodziła się ich Victoria. Córka jest dla piłkarza oczkiem w głowie. „Jak Victoria zaczęła chodzić, złapali świetny kontakt. On jest dla niej do rany przyłóż. Jestem pewna, że gdybym zostawiła ich na tydzień samych, świetnie by się bawili, gorzej byłoby ze stanem mieszkania… (śmiech). Ale dzieckiem Kamil zająłby się znakomicie. On z nią chodzi na plac zbaw, na basen, bawi się z nią lalkami Barbie w domku. Nie ja, on! Jest naprawdę wspaniały”, mówiła  w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej.  

Serdecznie gratulujemy!   

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzien odpoczynku z moimi kobietkami👨‍👩‍👧🇮🇩

Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25)

 

1/3
Marta Glik
Copyright @Instagram/Marta Glik
1/3

Na Instagramie Marty Glik pojawiło się urocze zdjęcie z córeczką, która przytula się do ciążowego brzuszka mamy. 

2/3
Kamil Glik, Marta Glik
Copyright @instagram@martaglik
2/3

Marta i Kamil Glik po raz kolejny zostaną rodzicami!

3/3
Kamil Glik z żoną i córką
Copyright @Instagram @martaglik
3/3

Kamil Glik wraz z żoną i córeczką. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.