MaRina Łuczenko-Szczęsna, MaRina, VIVA! marzec 2023, 6/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Marina Łuczenko-Szczęsna przypadkiem zdradziła płeć drugiego dziecka? Fani wyłapali jeden szczegół

Czy ich teoria się potwierdzi?

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2024 10:20
MaRina Łuczenko-Szczęsna, MaRina, VIVA! marzec 2023, 6/2023
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture

To dla nich wyjątkowy czas. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny oczekują narodzin drugiego dziecka. Zakochani niewiele zdradzają na ten temat, chociaż fani pary uważają, że ostatnio wokalistka przemyciła na swoim Instagramie pewną ważną informację. Niektórzy nie mają wątpliwości, w ten sposób zdradziła płeć dziecka.

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła płeć dziecka?  

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny nie posiadają się z radości. Wkrótce na świecie pojawi się ich drugie dziecko. W marcu małżonkowie podzielili się tą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Czekamy na Ciebie”, pisali. W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń. „Jest nam niezmiernie miło i cieszymy się każdą chwilą”, odpowiadała artystka. Szczęśliwym rodzicom do tamtego momentu udało im się utrzymać informację w ścisłej tajemnicy.

Synek pary, sześcioletni Liam również nie może doczekać się młodszego rodzeństwa. Będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata.  

Czytaj też: Dom Mariny i Wojciecha Szczęsnych to przytulny zakątek

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, VIVA! listopad 2016
Fot. Bartek Wieczorek/Laf am

Marina Łuczenko-Szczęsna przygotowuje się do porodu, kompletuje niezbędne rzeczy. Obecnie cała rodzina ładuje baterie podczas pobytu w miejscu, które wiąże się z najpiękniejszymi wspomnieniami. „Jesteśmy w bardzo wyjątkowym i sentymentalnym dla nas miejscu. Jak myślicie, gdzie?”, pisała tajemniczo wokalistka pod krótkim filmikiem. Widzimy na nim ukochaną Wojciecha Szczęsnego, a w tle słuchać piosenkę „The Boy Is Mine” z repertuaru Ariany Grande. Marina Łuczenko-Szczęsna wygląda kwitnąco, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. 

Czytaj też: Połączył ich przypadek i ból zęba. Poznał żonę w gabinecie stomatologicznym, dziś są dla siebie siłą i wsparciem

W komentarzach pod postem uaktywnili się fani artystki. Niektórzy próbowali odgadnąć miejsce ich pobytu, a inni skupili się na utworze dołączonym do materiału i sugerują, że Marina zdradza w ten sposób płeć maleństwa. „Piosenka to wskazówka?”, „Czyli chłopczyk?”, „Sądząc po tytule piosenki i słowach, raczej będzie chłopiec”, pisano.

Czy ich przypuszczenia się potwierdzą i w ten sposób Marina chciała przekazać tę informację? A może dobór piosenki był przypadkowy?

Życzymy dużo radości i zdrowia!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.