Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Marietta i Chris ogłosili na wizji, że spodziewają się dziecka! Fani zaszokowani

Wyznanie pary wywołało sensację!

Konrad Szczęsny 1 maja 2020 09:56
Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Fani wstrzymali oddech! Marietta i Chris, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise odpowiedzieli na pytanie dotyczące dziecka. Niespodziewanie wyznali, że... celebrytka jest w ciąży. Jednak to, co powiedzieli chwilę potem, zaskoczyło internautów jeszcze bardziej... Jaka jest prawda?

Marietta i Chris spodziewają się dziecka? Sensacyjne wyznanie

Sukces programu sprawił, że od 28 kwietnia emitowane są odcinki specjalne, zatytułowane „Hotel Paradise - Powrót z raju”. Cykl będzie liczył 12 odcinków. W ich trakcie uczestnicy odpowiadają m.in. w ramach Puszki Pandory na pytania pozostałych uczestników, łącząc się ze studiem za pomocą kamerek.

Bohaterami pierwszego odcinka byli zwycięzcy show, Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki. Warto przypomnieć, że zdobyli oni nie tylko nagrodę główną, czyli czek o wartości 100 tysięcy złotych, lecz także... zakochali się w sobie bez pamięci i stworzyli związek. Po zakończeniu programu poszli za ciosem i zdecydowali się na życiową rewolucję: Chris przeprowadził się dla swojej wybranki z Londynu do Warszawy i zamieszkał u niej. Póki co nie posiadają się ze szczęścia i wprost tryskają optymizmem, ku uciesze fanów.

Widać to było m.in. w pierwszym odcinku „Powrotu z raju”, w którym odpowiadali na anonimowe pytania. Pojawiły się oczywiście te, dotyczących ich związku i szczerości łączącego parę uczucia. Jedno z nich wywołało jednak szczególną sensację.

„Czy planujesz powiększyć rodzinę z Chrisem?”, padło pytanie, skierowane do Marietty. 

Reakcja obojga wprawiła widzów w osłupienie!

„Słuchajcie, musimy wam coś powiedzieć…”, rozpoczął wyraźnie uszczęśliwiony Chris.

„To jest dobry moment. Jestem w ciąży!”, wypaliła Marietta.

Mimo że już w trakcie trwania programu celebrytka nie ukrywała, że chce założyć rodzinę i jest to dla niej jeden z życiowych priorytetów, fani nie spodziewali się, że ta poważna decyzja zapadnie tak szybko! Czy aby na pewno? Gdy w ich stronę posypały się gratulacje, Marietta równie szybko wyjaśniła, że był to jedynie żart...

Hotel Paradise: Marietta i Chris planują założyć rodzinę

By pocieszyć rozczarowanych fanów, Marietta pospieszyła z zapewnieniem, że podtrzymuje swoje słowa, dotyczące chęci założenia rodziny, jednak jest to decyzja na tyle poważna, że nie podejmą jej pochopnie...

„Nie chciałabym rzucać słów na wiatr. Z Chrisem dobrze mi się żyje, bardzo bym chciała rzeczywiście, żeby to brnęło w tym kierunku. Jeżeli tak się stanie, to będzie super, ale zobaczymy. To są bardzo poważne deklaracje”, wyjaśniła celebrytka.

Czy ich plany doczekają się realizacji? Wielu fanów czeka na to z niecierpliwością...  

Chris i Marietta to zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise:

Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Czy ich uczucie przetrwa i zdecydują się założyć rodzinę? Fani trzymają za to kciuki:

Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.