Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN
O TYM JEST GŁOŚNO

Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się. Wydali oświadczenie

Ujawnili powody tej decyzji

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 19:19
Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Miał być ślub a jest... wielkie rozstanie! Marietta i Chris, zwycięzcy „Hotelu Paradise” potwierdzili, że nie są już razem. Para wydała oświadczenie i ujawniła powody tej zaskakującej decyzji! Fani pary są zrozpaczeni...

Maritetta i Chris z Hotelu Paradise: przyczyny rozstania

O wszystkim Krzysztof „Chris” Ducki i Marietta Witkowska poinformowali za pośrednictwem profili na Instagramie Mężczyzna potwierdził, że wraz z byłą partnerką podjęli decyzję o rozstaniu. Dlaczego? 

„Moi Drodzy, ten post nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Przepraszam jeśli zepsuje Wam ten piękny dzień. Niektórzy z Was już sie domyślają a prędzej czy później ta wiadomość i tak ujrzałaby światło dzienne więc chce Was o tym oficjalnie poinformować aby uniknąć niepotrzebnych plotek na różnych portalach. Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać”, ujawnił laureat „Hotelu Paradise”.

Zaznaczył jednocześnie, że decyzję podjęli wspólnie.

„Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie”, podkreślił na Instagramie.

Na koniec dodał podziękowania za wsparcie i wszelkie dobre słowo, jakie fani kierowali pod ich adresem.

„Za wszystkie Wasze wiadomości, te dobre i te złe. Dziękuję. Jestem za to bardzo wdzięczny. ❤️”, zapewnił.

I skierował kilka bardzo osobistych słów do Marietty.

„Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego”, zakończył.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi Drodzy, ten post nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Przepraszam jeśli zepsuje Wam ten piękny dzień. Niektórzy z Was już sie domyślają a prędzej czy później ta wiadomość i tak ujrzałaby światło dzienne więc chce Was o tym oficjalnie poinformować aby uniknąć niepotrzebnych plotek na różnych portalach. Ostatnio zauważyliście że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie. 😉 Chcialbym Wam wszystkim podziękować za Wasze wsparcie, za to ze tak mocno w nas wierzyliście. Za wszystkie Wasze wiadomości, te dobre i te złe. Dziękuję. Jestem za to bardzo wdzięczny. ❤️ Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego. ❤️

Post udostępniony przez Chris 🌴 (@chris.hotelparadise.official)

Marietta o rozstaniu z Chrisem

Wpis na swoim profilu na Instagramie zamieściła również Marietta. Nie ukrywa ona buzujących w niej emocji i wielkiego żalu.

„Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać”, apeluje zwyciężczyni „Hotelu Paradise”.

Skierowała także pod adresem Chrisa wiele ciepłych, bardzo osobistych słów.

„Chris dziękuje za wszystko, byłeś jedna z najlepszych przygód w moim życiu, przeżyliśmy coś czego nigdy nie zapomnę, mam nadzieje ze kiedyś jeszcze będziemy mogli być przynajmniej przyjaciółmi ❤️”, zakończyła.

Związek Chrisa i Marietty z „Hotelu Paradise”

Para, która zwyciężyła pierwszą polską edycję „Hotelu Paradise”, emitowanego przez TVN7, po powrocie z Bali zamieszkała razem w mieszkaniu Marietty w Warszawie. Nad Wisłą spędzali także okres kwarantanny. Chris na co dzień związany jest z Wielką Brytanią. Co ciekawe, jego ukochana rozważała nawet przeprowadzkę do tego kraju!

„Ja kocham Polskę. Kocham Warszawę, mam tutaj całą rodzinę, wszystkich przyjaciół, więc na pewno nie byłoby to łatwe. Ale jeśli Chris nie odnalazłby się tutaj i bardzo by się źle czuł, no to myślę, że przeprowadziłabym się do Anglii. Musiałabym się nauczyć angielskiego, bo nie jest to moja mocna strona. Na pewno moim marzeniem jest to, aby wyjść za mąż. Zawsze moim marzeniem była długa suknia, ślub, dziecko. Ale wydaje mi się, że to jest jeszcze troszeczkę za wcześnie, nie znamy się aż tak długo”, zwierzała się w trakcie rozmowy z Jastrząb Post.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu...  

Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki poznali się na planie „Hotelu Paradise”. Parę tworzyli niemal od początku programu. Zostali również jego zwycięzcami:

Chris Ducki, Marietta Witkowska, Hotel Paradise
Fot. Grzegorz Piekarski/TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.