EN_01394566_0628, Marianna Kowalewska, Marianna Gierszewska
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marianna Gierszewska jest w ciąży!

Córka Kowalewskiego podzieliła się z fanami swoim szczęściem

Olga Figaszewska 25 lutego 2021 08:44
EN_01394566_0628, Marianna Kowalewska, Marianna Gierszewska
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Marianna Gierszewska ogłosiła cudowną wiadomość. Aktorka jest w ciąży! Wraz z mężem wkrótce powitają na świecie swoją pociechę. Zakochani podzielili się z fanami swoim szczęściem na Instagramie. Marianna Gierszewska pokazała urocze zdjęcie z ukochanym!

Marianna Gierszewska w ciąży

Serca widzów zdobyła rolą w serialu „Pułapka”. Marianna Gierszewska pochodzi z artystycznej rodziny. Mamą młodej gwiazdy jest aktorka Edyta Torhanm, a tatą Maciej Kowalewski, którego fani pokochali za rolę Franka w „Lokatorach”. Już jako mała dziewczynka wiedziała, że będzie stała na scenie. Dziś spełnia to marzenie. Śpiewa, gra, prowadzi własną markę bieliźniarską dla stomiczek… To niezwykle zdolna i wrażliwa artystka. Od niedawna szczęśliwa żona, a wkrótce mama!

Córka Macieja Kowalewskiego podzieliła się z obserwatorami swoim szczęściem. Wraz z mężem, Miłoszem Gierszewskim powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

,,2 + 1 🤰🏼💜 ... i jeszcze 🐶🐶 psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa 🧡🧡🧡
Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy.
Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę 🏔🏔🏔", napisała aktorka na Instagramie. 

,,Co na nowina! Dużo miłości", ,,Przecudne wieści", ,,Bardzo się cieszę ♥️♥️ zdrówka i miłości"", czytamy w komentarzach.

Również serdecznie gratulujemy!  


 

TAGI #ciąża

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…