EN_01394566_0628, Marianna Kowalewska, Marianna Gierszewska
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marianna Gierszewska jest w ciąży!

Córka Kowalewskiego podzieliła się z fanami swoim szczęściem

Olga Figaszewska 25 lutego 2021 08:44
EN_01394566_0628, Marianna Kowalewska, Marianna Gierszewska
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Marianna Gierszewska ogłosiła cudowną wiadomość. Aktorka jest w ciąży! Wraz z mężem wkrótce powitają na świecie swoją pociechę. Zakochani podzielili się z fanami swoim szczęściem na Instagramie. Marianna Gierszewska pokazała urocze zdjęcie z ukochanym!

Marianna Gierszewska w ciąży

Serca widzów zdobyła rolą w serialu „Pułapka”. Marianna Gierszewska pochodzi z artystycznej rodziny. Mamą młodej gwiazdy jest aktorka Edyta Torhanm, a tatą Maciej Kowalewski, którego fani pokochali za rolę Franka w „Lokatorach”. Już jako mała dziewczynka wiedziała, że będzie stała na scenie. Dziś spełnia to marzenie. Śpiewa, gra, prowadzi własną markę bieliźniarską dla stomiczek… To niezwykle zdolna i wrażliwa artystka. Od niedawna szczęśliwa żona, a wkrótce mama!

Córka Macieja Kowalewskiego podzieliła się z obserwatorami swoim szczęściem. Wraz z mężem, Miłoszem Gierszewskim powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

,,2 + 1 🤰🏼💜 ... i jeszcze 🐶🐶 psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa 🧡🧡🧡
Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. W lato, tego roku, zostaniemy rodzicami po raz pierwszy.
Nie możemy się doczekać !!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę 🏔🏔🏔", napisała aktorka na Instagramie. 

,,Co na nowina! Dużo miłości", ,,Przecudne wieści", ,,Bardzo się cieszę ♥️♥️ zdrówka i miłości"", czytamy w komentarzach.

Również serdecznie gratulujemy!  


 

TAGI #ciąża

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?