Maria Sharapova, Marija Szarapowa
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Maria Sharapova bierze ślub! Jej wybranek to bliski przyjaciel księcia Harry’ego

Kim jest Alexander Gilkes?

Ksenia Krasko 29 stycznia 2020 08:45
Maria Sharapova, Marija Szarapowa
Fot. Getty Images

Maria Sharapova uznawana jest za najlepszą i najbardziej rozpoznawalną rosyjską tenisistkę. Jej talent doceniany jest na całym świecie, i nie zmieniło się to pomimo skandalu związanego ze stosowaniem dopingu. Niedawno zasmuciła fanów informacją, że doznała poważnej kontuzji barku, przez którą musi na chwilę zrezygnować z gry. Jednak internauci mówią nie tylko o jej stanie zdrowia – zdecydowanie więcej emocji wzbudzają domniemane zaręczyny tenisistki.

Maria Sharapova bierze ślub z Alexandrem Gilkes'em

Maria Sharapova od dwóch lat związana jest z jednym z najsłynniejszych kawalerów Wielkiej Brytanii. Plotki o ich zaręczynach zaczęły aktywnie rozprzestrzeniać się w sieci i mediach ze względu na zdjęcie, jakie sama Maria opublikowała na swoim Instagramie. Pierścionek na jej palcu właściwie nie pozostawia wątpliwości...

Maria Sharapova, Instagram
Fot. instagram.com

Kim jest Alexander Gilkes? Założyciel domu aukcyjnego Paddle8 najbardziej znany jest z... przyjaźni z księciem Harrym i księciem Williamem, których poznał podczas nauki w Eton College. Wtedy też nawiązał krótki romans z siostrą Kate Middleton, Pippą.

Jego żoną była Misha Nonoo, projektantka, dzięki której książę Harry i Meghan Markle umówili się na pierwsza randkę. Alexander i Misha byli razem przez 13 lat, ale ich 5-letnie małżeństwo nie przetrwało. W 2017 roku para ogłosiła swoją decyzję o rozwodzie.

Gilkes mocno przeżywał to rozstanie, a w jednym z wywiadów przyznał, że Nonoo była jego „pierwszą i jedyną miłością”. Wierzył jednak, że będzie w stanie „znów kogoś pokochać”, i najwyraźniej tym kimś jest właśnie Maria Sharapova.

Gratulujemy! 

Maria Sharapova, Marija Szarapowa
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.