Marek Kondrat, Uroda Życia 2017	Marek Kondrat, Uroda Życia 2017
Fot. Rafał Masłow/ZNAK
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kondrat po raz pierwszy o córce: „Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas”

Aktor nie ukrywa swojego szczęścia

Ksenia Krasko 30 czerwca 2020 10:55
Marek Kondrat, Uroda Życia 2017	Marek Kondrat, Uroda Życia 2017
Fot. Rafał Masłow/ZNAK

Antonina i Marek Kondratowie stronią od medialnego szumu i nadmiernego zainteresowania prasy. We wrześniu 2015 roku wzięli cichy ślub, a trzy lata później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Helenkę. Para nie ujawnia szczegółów życia prywatnego, i jak dotąd nie wypowiadała się o powiększeniu rodziny, ale aktor postanowił zrobić wyjątek.

Marek Kondrat po raz pierwszy mówi o córce

Marek Kondrat nie ukrywał, że po raz kolejny zostanie ojcem. „Szanowni Państwo, z radością potwierdzamy – tak, spodziewamy się dziecka. Nie zamierzamy jednak czynić z tego sprawy publicznej i bardzo prosimy wszystkie media o uszanowanie naszej prywatności”, oświadczył po pierwszych doniesieniach o ciąży żony.

O narodzinach opowiedział po kilku miesiącach Grzegorz Turnau, a także zdradził płeć dziecka. „Ma już osiem miesięcy. Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko”, wyznał muzyk na łamach magazynu Uroda życia w grudniu 2018 roku.

Niedawno sam Marek Kondrat opublikował pierwsze zdjęcie z córeczką, które natychmiast podbiło serca internautów. Fani nie mają wątpliwości, że Helena jest oczkiem w głowie aktora, chociaż ma już dwóch dorosłych synów, Mikołaja i Wojciecha. Jak przyznał w rozmowie z Tygodnikiem Powszechnym, „nie obserwował ich wzrostu i dojrzewania w tak intensywny sposób, jak robi to w tej chwili”.

„Jestem szczęśliwym człowiekiem. Jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas”, wyznał aktor.

„Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i kiedy bieży do swoich ulubionych roślinek, bo też pasyjnie lubię je oglądać. Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam, po prostu”, dodał poruszająco w rozmowie z Tygodnikiem Powszechnym. 

Marek Kondrat, Antonina Turnau
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.