Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu Marka Kondrata i Antoniny Turnau! Para wyprowadziła się z Polski

Weronika Kostyra 7 kwietnia 2017 11:45
Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News

Marek Kondrat i jego żona, Antonina Turnau, postanowili spełnić wieloletnie marzenie aktora i przeprowadzić się na południe Francji. Para jest 1,5 roku po ślubie, który wzbudził kontrowersje, ponieważ żona jest o 37 lat młodsza od Marka Kondrata. Jest także córką Grzegorza Turnaua, wieloletniego przyjaciela swojego męża.

Marek Kondrat kupił willę we Francji


Zdecydowali wyprowadzić się z ukochanego Krakowa, ze względu na brak anonimowości i nieprzychylne nastawienie otoczenia. W tym celu kupili stara willę na południe od Bordeaux. Jest to region szczególnie lubiony przez aktora, który jest koneserem win. To jego wieloletnia pasja - w Krakowie prowadził winiarnię, prawdopodobnie tym też zajmie się w Bordeaux, które słynie z wina wysokiej jakości.


We Francji para jest zupełnie anonimowa i będzie mogła cieszyć się prywatnością w pięknym otoczeniu. Duży zabytkowy dom pochodzi z 1850 roku, liczy 12 pokoi i jest otoczony przez dużą i malowniczą działkę. 


Marek Kondrat podobno od dawna obserwował tę rezydencję i ostatecznie zdecydował się ją kupić za aprobatą żony. Mimo że dom wymaga jeszcze remontu, cieszą się z tej decyzji i korzystają z wolności. Do willi przeprowadzili się razem ze swoimi psami, które wszędzie im towarzyszą.

Zobacz także: „Jestem z rodziny aktorskiej, znam ten zawód od strony kosztów. Bywają demolujące”. Marek Kondrat w „Urodzie Życia”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?