Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu Marka Kondrata i Antoniny Turnau! Para wyprowadziła się z Polski

Weronika Kostyra 7 kwietnia 2017 11:45
Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News

Marek Kondrat i jego żona, Antonina Turnau, postanowili spełnić wieloletnie marzenie aktora i przeprowadzić się na południe Francji. Para jest 1,5 roku po ślubie, który wzbudził kontrowersje, ponieważ żona jest o 37 lat młodsza od Marka Kondrata. Jest także córką Grzegorza Turnaua, wieloletniego przyjaciela swojego męża.

Marek Kondrat kupił willę we Francji


Zdecydowali wyprowadzić się z ukochanego Krakowa, ze względu na brak anonimowości i nieprzychylne nastawienie otoczenia. W tym celu kupili stara willę na południe od Bordeaux. Jest to region szczególnie lubiony przez aktora, który jest koneserem win. To jego wieloletnia pasja - w Krakowie prowadził winiarnię, prawdopodobnie tym też zajmie się w Bordeaux, które słynie z wina wysokiej jakości.


We Francji para jest zupełnie anonimowa i będzie mogła cieszyć się prywatnością w pięknym otoczeniu. Duży zabytkowy dom pochodzi z 1850 roku, liczy 12 pokoi i jest otoczony przez dużą i malowniczą działkę. 


Marek Kondrat podobno od dawna obserwował tę rezydencję i ostatecznie zdecydował się ją kupić za aprobatą żony. Mimo że dom wymaga jeszcze remontu, cieszą się z tej decyzji i korzystają z wolności. Do willi przeprowadzili się razem ze swoimi psami, które wszędzie im towarzyszą.

Zobacz także: „Jestem z rodziny aktorskiej, znam ten zawód od strony kosztów. Bywają demolujące”. Marek Kondrat w „Urodzie Życia”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.