Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News
O NIM SIĘ MÓWI

Rewolucja w życiu Marka Kondrata i Antoniny Turnau! Para wyprowadziła się z Polski

Weronika Kostyra 7 kwietnia 2017 11:45
Antonina Turnau i Marek Kondrat
Fot. East News

Marek Kondrat i jego żona, Antonina Turnau, postanowili spełnić wieloletnie marzenie aktora i przeprowadzić się na południe Francji. Para jest 1,5 roku po ślubie, który wzbudził kontrowersje, ponieważ żona jest o 37 lat młodsza od Marka Kondrata. Jest także córką Grzegorza Turnaua, wieloletniego przyjaciela swojego męża.

Marek Kondrat kupił willę we Francji


Zdecydowali wyprowadzić się z ukochanego Krakowa, ze względu na brak anonimowości i nieprzychylne nastawienie otoczenia. W tym celu kupili stara willę na południe od Bordeaux. Jest to region szczególnie lubiony przez aktora, który jest koneserem win. To jego wieloletnia pasja - w Krakowie prowadził winiarnię, prawdopodobnie tym też zajmie się w Bordeaux, które słynie z wina wysokiej jakości.


We Francji para jest zupełnie anonimowa i będzie mogła cieszyć się prywatnością w pięknym otoczeniu. Duży zabytkowy dom pochodzi z 1850 roku, liczy 12 pokoi i jest otoczony przez dużą i malowniczą działkę. 


Marek Kondrat podobno od dawna obserwował tę rezydencję i ostatecznie zdecydował się ją kupić za aprobatą żony. Mimo że dom wymaga jeszcze remontu, cieszą się z tej decyzji i korzystają z wolności. Do willi przeprowadzili się razem ze swoimi psami, które wszędzie im towarzyszą.

Zobacz także: „Jestem z rodziny aktorskiej, znam ten zawód od strony kosztów. Bywają demolujące”. Marek Kondrat w „Urodzie Życia”

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?