Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Prokop pokazał bajecznie piękne zdjęcie z córką. „Bujając w obłokach...”

Podobna do sławnego ojca? Fani nie mają wątpliwości

Ksenia Krasko 16 grudnia 2020 19:57
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Chociaż zawodowo jest bardzo otwartą osobą, o życiu prywatnym stara się nie mówić. Pomimo to, Marcin Prokop nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwym mężem i ojcem – wraz z żoną Marią Prażuch wychowuje córkę Zofię. Dziennikarz stara się nie pokazywać rodziny na fotografiach, publikowanych na portalach społecznościowych, ale ostatnio zrobił wyjątek. Na jego Instagramie pojawiło się przepiękne zdjęcie z 14-letnią córką, które zdecydowanie urzekło internautów.

Marcin Prokop na zdjęciu z córką Zofią. Instagram

Patrząc na zawodowe doświadczenie Marcina Prokopa, śmiało można stwierdzić, że jest „człowiekiem orkiestrą”. Jego felietony można poczytać w znanych magazynach, prowadzi audycję radiową, od wielu lat wita widzów programu Dzień Dobry TVN, a ostatnio sprawdził się w roli gospodarza pierwszej polskiej edycji show Lego Masters, której finałowy odcinek wyemitowano niedawno na antenie TVN.

Wraz z żoną, instruktorką jogi Marią Prażuch-Prokop, stronią od ścianek i wielkich gal, ale właśnie to jest  receptą pary na udane małżeństwo. Na Instagramie dziennikarza bardzo rzadko pojawiają się rodzinne zdjęcia, dlatego jedno z ostatnich, do którego pozuje z nastoletnią córką, wywołało emocje fanów.

To prawdziwie magiczne ujęcie, nie tylko ze względu na uchwycony kadr, ale także na otoczenie. „Bujając z córką w obłokach”, podpisał fotografię Marcin Prokop. I chociaż konsekwentnie chowa twarz nastolatki, w jednym, jak twierdzą komentujący na profilu, na pewno jest do niego podobna – chodzi o wzrost.

Zgadzacie się ze zdaniem internautów? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.