Marcin Hakiel, Uroczysta premiera filmu "Napoleon"; Napoleon, 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Partnerka Marcina Hakiela spodziewa się dziecka! Tancerz zostanie ojcem po raz trzeci

Dominika pokazała ciążowy brzuszek!

Maria Elas 23 maja 2024 21:00
Marcin Hakiel, Uroczysta premiera filmu "Napoleon"; Napoleon, 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel zostanie ojcem! Tancerz pojawił się na ściance z partnerką Dominiką, która zapozowała do zdjęć, eksponując zaokrąglony brzuszek. Para nie kryje swojej radości!

Marcin Hakiel spodziewa się dziecka. Jego partnerka pokazała brzuszek

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika od kilku miesięcy zachwycają media swoim związkiem. Często publikują razem zdjęcia oraz chętnie chodzą razem na różne imprezy. Teraz nie było inaczej — zakochani wybrali się na Pink Party Pudelka, czyli osiemnaste urodziny serwisu. 

Tym razem pozując do zdjęć zaskoczyli jednak wszystkich wokół. Partnerka tancerza pojawiła się na ściance w czarnym, obcisłym kombinezonie, który eksponuje kształt jej ciała — a w tym także zaokrąglony, ciążowy brzuszek! Para wygląda na bardzo szczęśliwą z faktu, że niedługo ich rodzina się powiększy! 

Będzie to już trzecia pociecha tancerza: poprzednią dwójkę, Helenę i Adama, przywitał na świecie z byłą żoną, Katarzyną Cichopek

Czytaj także: Roger Moore zostawił żonę dla jej najlepszej przyjaciółki. By odzyskać wolność, był w stanie wydać miliony

MArcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.
Fot. Podlewski/AKPA

Marcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.

MArcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.
Fot. Podlewski/AKPA
Marcin Hakiel, Dominika, Pink Party Pudelka, 23.05.24 r.

Marcin Hakiel i Dominika — jak wygląda ich związek?

Marcin Hakiel swoją partnerką pochwalił się po raz pierwszy kilka miesięcy temu. Chociaż o jego ukochanej wiemy nie wiele, możemy zauważyć, że są przy sobie naprawdę szczęśliwi. Para bardzo często dzieli się zdjęciami ze wspólnie spędzonych momentów na swoich mediach społecznościowych.

Ostatnio pojawiła się plotka, że para, która o szczegółach swojego związku mówi raczej niechętnie, wzięła sekretny ślub! Jedynym domysłem, który mógłby potwierdzić te doniesienia miała być relacja na Instagramie partnerki tancerza, którą podpisała „busted”, czyli z j. ang. „złapany”. Miało to sugerować, że tancerz nie jest już stanu wolnego, jednakże w świetle dzisiejszych informacji, kobieta mogła mieć na myśli coś zupełnie innego! 

Zakochanej parze oraz ich powiększającej się rodzinie redakcja viva.pl życzy wszystkiego dobrego! 

Zobacz też: Ma szesnaście lat i idzie śladami rodziców. Jak wygląda dziś córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza?

Marcin Hakiel z ukochaną, Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marcin Hakiel z ukochaną, Dominiką, Taniec z Gwiazdami,3.03.2024

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.