Mandaryna, Marta Wiśniewska, VIVA!
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Mandaryna dogryzła Michałowi Wiśniewskiemu w najnowszym wywiadzie

Poszło o dzieci

Rafał Kowalski 12 grudnia 2019 16:15
Mandaryna, Marta Wiśniewska, VIVA!
Fot. Voyo Bakiewicz

Małżeństwo Michała i Marty Wiśniewskich przeszło do historii już w 2006 roku, ale owocem ich związku już na zawsze pozostaną dzieci pary. Xavier jest już bliski pełnoletniości, Fabienne ma lat 16. Do kogo bardziej podobne są pociechy gwiazdora o czerwonych włosach i tancerki? Po tej wypowiedzi Mandaryny, liderowi Ich Troje może być przykro…

Mandaryna o Michale Wiśniewskim i dzieciach

Podczas ostatniego wywiadu z Martą Wiśniewską, dziennikarz Wideoportalu zapytał piosenkarkę i tancerkę o to, go kogo bardziej podobne są jej dzieci. „Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają. Są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele”, powiedziała zgryźliwie Mandaryna.

Nie wiadomo, co na to ojciec Xaviera i Fabienne. Najważniejsze chyba jednak, że wokalista ma świetny kontakt zarówno z synem i córką. Choć w miłości dotąd mu się nie układało, Michał Wiśniewski zawsze dawał dowody na to, że dzieci stawia w swoim życiu na miejscu pierwszym. Syn pomaga mu nawet w pracy. „Śmieję się, że on teraz wykonuje zawód o nazwie PPP, czyli 'przynieś, podaj, pozamiataj'. Xavier jeździ ze mną na koncerty i pomaga za kulisami. Jest w tym rewelacyjny, nikt tak nie umie dbać jak on. Wie, kiedy nalać mi wodę, wrzucić do niej lód, jak obchodzić się z kostiumami w garderobie”, mówił niedawno artysta w Party.

Mamy nadzieję, że jedna przytoczona wyżej wypowiedź, nie zepsuje atmosfery między nim i byłą partnerką oraz pociechami. Co sądzicie o słowach Mandaryny? 

Mandaryna z dziećmi i nowym partnerem

Dzieci i partner Mandaryny, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Wiśniewski, Mandaryna, syn Xavier
Fot. Marcin Janiszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.