Mandaryna, Marta Wiśniewska, VIVA!
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Mandaryna skomentowała ciążę nowej partnerki Michała Wiśniewskiego!

Co powiedziała była żona lidera Ich Troje?

Konrad Szczęsny 24 września 2019 17:16
Mandaryna, Marta Wiśniewska, VIVA!
Fot. Voyo Bakiewicz

Od rozstania Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego minęło już ponad pół roku. Obecnie para zapewnia, że z niecierpliwością czeka na sfinalizowanie sprawy rozwodowej. Ostatnio natomiast dużo mówi się, że lider Ich Troje jest w nowym związku i niebawem po raz piąty zostanie ojcem! Ile w tych doniesieniach jest prawdy? W najnowszym wywiadzie skomentowała to... Mandaryna.

Mandaryna o ciąży partnerki Michała Wiśniewskiego

Do tej pory Michał Wiśniewski nie odniósł się do plotek dotyczących ciąży nowej partnerki, tym samym nie była to informacja oficjalnie potwierdzona. Wyręczyła go jednak jedna z byłych żon. Marta „Mandaryna” Wiśniewska została zapytana przez dziennikarza Party.pl czy miała już okazję pogratulować byłemu mężowi.

„(śmiech) No, trzymam kciuki”, powiedziała po pokazie „Moda na recykling” Europejskiej Platformy Recyklingu

Następnie odpowiedziała na pytanie czy mają kontakt. „Mamy, mamy. Tak, gratulowałam”, dodała.

Kim jest nowa partnerka Michała Wiśniewskiego? Kiedy urodzi?

To 46-letnia kobieta, którą lider Ich Troje poznał przez Internet. Jakiś czas temu w mediach można było oglądać zdjęcia z ich randki, na których chętnie okazywali sobie czułość. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom magazynu Party, wybranka Michała Wiśniewskiego na początku września była w trzecim miesiącu ciąży. Gwiazdor zostanie zatem po raz kolejny ojcem w marcu 2020 roku. Dla obojga ma być to piąte dziecko.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Wokalista jest już ojcem 17-letniego Xaviera i 16-letniej Fabienne, których matką jest właśnie Marta „Mandaryna” Wiśniewska, jego druga żona. Z kolei owocem trzeciego małżeństwa, z Anną Świątczak, są córki Etiennette (13 lat) i Vivienne (11 lat). Płeć piątego dziecka Michała Wiśniewskiego nie jest póki co znana  

Mandaryna z najstarszą córką Michała Wiśniewskiego, Fabienne:

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Fot. EastNews

Michał Wiśniewski w marcu 2020 roku zostanie ojcem po raz piąty:

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!