Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan o Jacku Rozenku: „Rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów"

„Wszystko co robimy, robimy z myślą o nich", dodała

Karol Sowa 23 czerwca 2022 10:10
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest przede wszystkim z programu pod tytułem „Perfekcyjna Pani domu”. Później mogliśmy ją zobaczyć w kolejnej produkcji TVN-u, czyli w „Projekt Lady”. Wiele osób śledzi ją na instagramie, gdzie często pokazuje co robi poza pracą. Obecnie jest w szczęśliwym małżeństwie z Radosławem Majdanem. Razem wychowują trójkę synów. Jednak nie jest to jej pierwszy mąż. Jej poprzednią miłością był Jacek Rozenek, który jest ojcem jej dwóch najstarszych pociech. Gwiazda telewizji odważyła się na szczere wyznanie dotyczące ich relacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan o relacji z Jackiem Rozenkiem

Przypomnijmy, że niedawno na social-mediach ulubienica widzów zachęcała do zapoznania się z książką, której autorem jest jej były mąż. “Padnij powstań – Życie po udarze” opowiada on tam o swoich zmaganiach z chorobą. Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z portalem JastrząbPost.pl postanowiła opowiedzieć o relacjach z byłym mężem. Dowiedzieliśmy się również jak dzisiaj wygląda ich kontakt. „My zawsze mieliśmy dobre relacje. To jest tak, że my rozstając się, kierowaliśmy się dobrem naszych synów, i to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wszystko co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych. Ta książka jest bardzo merytoryczna nie tylko pod względem emocji, które są zawarte w tym opisie, jak wyglądało to wszystko, ale też jest merytoryczna dla ewentualnych pacjentów, którzy przechodzą przez tę chorobę i ta książka na pewno może być wsparciem, więc cieszę się, że ojciec moich dzieci zrobił coś takiego, a ja mogę go w tym wspierać”, mówiła.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Grace Gummer nie była w stanie uciec przed przeznaczeniem. Kim jest córka Meryl Streep?

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek,14. Charytatywny Bal Dziennikarzy, 2012

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek,14. Charytatywny Bal Dziennikarzy, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Dziennikarka zapytała gwiazdę TVN-u czy Jacek Rozenek może liczyć na jej wsparcie i czy poprosił ją o promocję książki. W odpowiedzi mogliśmy usłyszeć: „Tak i nie. Jacek mnie o to nie prosił, poprosił mnie o to Staś. Ale nawet nie musiał mnie o to prosić, bo Staś pokazywał mi tą książkę z której jest bardzo dumny jako autor zdjęcia okładkowego. Cieszę się, że chłopcy się tak zaangażowali w ten projekt swojego taty. To tak naprawdę był spontaniczny gest dzisiaj na planie, na sesji”, opowiadała w tej samej rozmowie. 

CZYTAJ TEŻ: Tak poznali się Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: „Profesorowie nas parowali, bo byliśmy do siebie podobni”

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, 2012 rok, Premiera filmu "Nad życie"

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, 2012 rok, Premiera filmu
Fot. VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek, styczeń 2022, Kalendarz Gwiazd 2021 dla SOS Wioski Dziecięce
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Rozenek, styczeń 2022, Kalendarz Gwiazd 2021 dla SOS Wioski Dziecięce

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.