Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 18/2016
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? „Lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego”

„Będzie córeczka jak nic”

Monika Katarzyna Krupska 14 października 2018 12:53
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 18/2016
Fot. Robert Wolański

Czy w życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana szykuje się wielka rewolucja? Po ostatnim wpisie prezenterki na Instagramie wszystko na to wskazuje! Małżeństwo wzięło udział w charytatywnej imprezie, jednak okazało się, że 40-latka w tym czasie powinna odpoczywać w domu. Zobaczcie wpis dziennikarki, który wywołał burzę w sieci. Fani już spekulują, że Małgorzata jest w ciąży! Jaka jest prawda?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? 

„Razem z moim mężem i dziećmi wsparliśmy dziś wspaniałą inicjatywę jaką jest pierwszy bieg Czas Na Wzrok. Każda zarejestrowana osoba podarowała okulary dziecku z domu dziecka. Nasza rodzina to kolejne 4 pary razem. Udało się zebrać ich aż 1048”, zaczęła swój wpis Małgorzata Rozenek-Majdan.

I dodała: „Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego. Mimo to chcieliśmy tam być. Pokazać dzieciom, że trzeba pomagać i angażować się w różne akcje społeczne. Żadna z osób w to zaangażowanych nie otrzymała za to wynagrodzenia. Dziękujemy i gratulujemy organizatorom tego wydarzenia”.

Małgorzata i Radosław co raz podkreślają, że chcieliby mieć dziecko. Czy nakaz odpoczywania w domu od lekarzy wskazuje na to, że niedługo zostaną rodzicami? Fani pary nie mają wątpliwości, że za kilka miesięcy Małgorzata urodzi... dziewczynkę! „Gratuluje przyszłego Majdaniatka. Nie mogę się doczekać słodkiej okładki!. Buziaki i miłości”, „Coś mi się wydaję, że to przez stan Błogosławiony. Gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie!”, „Będzie córeczka jak nic”, rozpisywali się internauci. 

My również życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji! Myślicie, że Staś i Tadeusz będą mieli siostrę, a może brata?  

Małgrzta Rozenek-Majdan z synami, Wielki Mecz TVN-WOŚP
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?