Maja Hyży przed studiem Dzień Dobry TVN, 10.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News
O tym się mówi

Maja Hyży w oryginalny sposób zdradziła płeć swojego kolejnego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Maluszek niebawem pojawi się na świecie

Marta Nawacka 4 kwietnia 2022 21:01
Maja Hyży przed studiem Dzień Dobry TVN, 10.08.2021, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Zasłynęła udziałem w programie X-Factor i mimo że ostatecznie nie udało jej się wygrać, to na stałe zadomowiła się w show-biznesie. Maja Hyży doczekała się dwóch synów z poprzedniego związku oraz córeczki, którą ma z obecnym partnerem. Parę miesięcy temu poinformowała, że wraz z ukochanym spodziewają się kolejnej pociechy... W programie Pytanie na śniadanie zakochani zdradzili, jakiej płci jest maleństwo.

Maja Hyży – życie prywatne

Popularność przyniósł jej udział w programie X-Factor, w którym pojawiła się wraz z ówczesnym mężem Grzegorzem. Ich miłość niestety nie przetrwała próby czasu i ostatecznie para się rozwiodła. Razem doczekali się dwóch synów. Z czasem Maja Hyży ułożyła sobie życie u boku Konrada Kozaka, z którym doczekała się córeczki Antosi. Jakiś czas temu wokalistka poinformowała, że wspólnie z partnerem spodziewają się drugiego dziecka. Początkowo mężczyzna unikał show-biznesu, jednak z czasem zaczął towarzyszyć ukochanej. Ich wspólne kadry, razem z dziećmi, możemy także oglądać na Instagramie Mai.

Czytaj też: Córka Mai Hirsch i Jacka Braciaka ma już 19 lat! Czym zajmuje się Maria?

Maja Hyży zdradziła płeć kolejnego dziecka

Para doczekała się wspólnej córeczki, Antoniny, która w tym roku skończy dwa latka. Niebawem do siostry oraz dwóch braci – synów Mai Hyży z pierwszego małżeństwa – dołączy kolejne rodzeństwo. Zakochani postanowili poznać płeć maluszka przed porodem i podzielili się tą informacją w oryginalny sposób. Maja Hyży i Konrad Kozak gościli w Pytaniu na śniadanie i podczas rozmowy z Mateuszem Szymkowiakiem postanowili zdradzić czy urodzi im się chłopiec czy dziewczynka. Okazuje się, że płeć maluszka dla nich również miała być niespodzianką – znali ją jedynie przyjaciółka wokalistki oraz jej menedżer.

W programie przyszli rodzice dostali do przebicia fioletowy balonik, z którego wysypało się konfetti w kolorze... różowym. Oznacza to, że już za kilka tygodni na świecie pojawi się ich druga córeczka. Ukochany Mai Hyży zażartował, że gdyby urodzić miał się chłopiec, otrzymałby imię Grzegorz, po byłym mężu kobiety. Wokalistka zdradziła, że skoro urodzi się dziewczynka, to prawdopodobnie dostanie imię Marysia. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Córka Victorii i Davida Beckhamów wkrótce będzie obchodziła 11. urodziny!

Maja Hyży, Konrad Kozak - jej partner, premiera filmu „Miłość jest blisko”, Warszawa, 08.02.2022 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Maja Hyży, premiera filmu „Miłość jest blisko”, Warszawa, 08.02.2022 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.