NOWY NUMER VIVY!

„W życiu grałam wiele ról, ale jedno się nie zmienia...”. Magdalena Mielcarz w EKSKLUZYWNYM VIDEO

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2017 18:30

Magdalena Mielcarz opowiedziała VIVIE!  o życiowym przełomie, wychowaniu córek, małżeństwie i zdradziła, czego pragnie! „W życiu grała wiele ról, ale jedno się nie zmienia - jestem kobietą”, mówi Magda.

 

Gwiazda wzięła udział w wyjątkowym teledysku, który opowiada o sile kobiecości i potrzebie solidarności. Solidarności, która w dzisiejszych czasach jest niezbędna. „Ta solidarność jest dla mnie megaważna. I nie rozumiem rywalizacji kobiecej, od dawna przecież wiemy, że nasza moc jest w byciu rzem. Widzę kobiety jako plemię, które powinno trzymać się razem, bo razem jesteśmy silniejsze. Dotyka mnie cierpienie kobiet, niesprawiedliwość i przemoc, jakiej doświadczają. Dlatego cieszę się, kiedy że nadchodzą nowe czasy. To już nie jest rywalizacja o faceta, którego trzeba złapać. Bo przecież każda stawia na tow  życiu. Mam wrażenie, że kobiety trochę poluzowały kucyki”, wyjaśniała Magdalena Mielcarz w rozmowie z Beatą Nowicką.

 

Koniecznie zobaczcie nasze video!

 

Polecany też: Magdalena Mielcarz w nowej VIVIE! o niezwykłej relacji z mamą! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 17/2017?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem. Poruszająca rozmowy matki z synem o życiu z piętnem choroby, trudnym dorastaniu  i tolerancji. Charles Manson i Afton Burton. Czym uwiódł młodą dziewczynę morderca wszech czasów. W VIVA! Autorytety: Jacek Santorski. Jeden z najsłynniejszych polskich psychoterapeutów o tym, dlaczego nie został naukowcem, najbogatszych Polakach i... mądrości starych ludzi. Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada urokach Nowej Zelandii.

 

Nowa VIVA!  z Magdaleną Mielcarz na okładce w kioskach już od czwartku 24 sierpnia!

 

Magdalena Mielcarz, Viva! sierpień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Polecany też: TYLKO U NAS! Monika Zamachowska o synu Tomaszu: „Byłeś moim pierwszym dzieckiem, nie wiedziałam, jak postępować”

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…