Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Z OSTATNIEJ CHWILI: Magdalena Lamparska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

VIVA! 5 października 2017 16:04
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Lamparska urodziła pierwsze dziecko! Aktorka i jej partner, podróżnik i dziennikarz, Bartek Osumek zostali szczęśliwymi rodzicami. Znamy płeć i imię dziecka.

Polecamy też: Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka! Czy przerwie karierę?

Magdalena Lamparska urodziła: płeć i imię dziecka

Gwiazda czuje się dobrze. Jak donosi serwis Jastrząbpost.pl, „poród przebiegł bez żadnych komplikacji”. Magdalena Lamparska urodziła chłopca, któremu szczęśliwi rodzice nadali imię Tymoteusz. O tym, że aktorka i jej partner spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w maju tego roku. Mówiło się wówczas, że rozwiązanie nastąpi jesienią, prawdopodobnie na przełomie września i października. Informacje te okazały się prawdziwe.

Magdalena Lamparska o partnerze, życiu prywatnym i rodzinie

Tak w niedawnym wywiadzie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu „VIVA!” aktorka opowiadała o swoim ukochanym, zawodowych wyzwaniach i tym, jak udaje jej się godzić napięty grafik z życiem uczuciowym. 

- Jesteś bardzo zaangażowana w swoją pracę. Umiesz ją zostawić za progiem?

Ta praca przenosi się do domu. Kończę spektakl i jeszcze wracając, jestem moim bohaterem. Analizuję spektakl, zastanawiam się, czy dobrze zagrałam. Tekst przelatuje mi przez głowę, sceny kręcą się w mojej wyobraźni. Po premierze teatralnej na przykład „Hollywood”, wylądowałam na ziemi całkowicie po mniej więcej tygodniu. Po każdym kolejnym spektaklu potrzebuję już zdecydowanie mniej czasu, żeby wrócić do normalności.

- Twój partner musi być bardzo wyrozumiały.

I jest. Stara się mnie wspierać, jak może.

- Jesteś więc w pracy niemal 24 godziny na dobę.

Ale mam swoje sposoby, by się odciąć. Na przykład codziennie rano, przed zdjęciami do serialu Telewizji Polsat „Niania w wielkim mieście”, biegam. To jest moja medytacja. Uwielbiam też poznawać nowe miejsca. Moją drugą wielką pasją są podróże.

Zobacz także: Jak to się stało, że zagrała w hollywoodzkiej produkcji? Magdalena Lamparska opowiada nam o wrażeniach z planu „Azylu”

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.