Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ SIĘ MÓWI

Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka! Czy przerwie karierę?

Weronika Kostyra 22 maja 2017 14:00
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To jej czas! Magdalena Lamparska zagrała w hollywoodzkim filmie u boku Jessiki Chastain, a fani pokochali ją za rolę w serialu „Niania w wielkim mieście”. Teraz jednak aktorka będzie musiała nieco zwolnić tempo, okazało się bowiem, że jest w ciąży! Ona i jej partner, Bartek Osumek, spodziewają się pierwszego dziecka. Jak podaje magazyn Party, ma przyjść na świat jesienią.

Dopiero niedawno wyszło na jaw, że Magdalena Lamparska jest w związku blogerem, dziennikarzem i podróżnikiem. Do tej pory wiele mówiła o pracy i swojej karierze, nie wspominając o życiu prywatnym, ani o planach macierzyńskich.

Magdalena Lamparska o pracy

- Widzę, że bardzo poważnie podchodzisz do swojego zawodu.

Nie umiem inaczej. Powoli uczę się, żeby odpuścić.

- Jesteś hardcorem!

Tak uważasz? (śmiech). Lubię intensywnie pracować. Na przykład kręciłam dwa filmy jednocześnie. „Bez paniki z odrobią histerii” w nocy, a „Listy do M. 2” w ciągu dnia. Nie spałam 80 godzin! W drodze z planu na plan jechałam do domu, żeby wziąć prysznic i przebrać się. Takie zmęczenie jest dla mnie uzależniające i bywa bardzo twórcze. Chociażby nocne próby w teatrze. Bardzo kocham to, co robię, i wydaje mi się, że to dodaje mi sił. I skrzydeł.

Aktorka do tej pory nie odniosła się do tej szczęśliwej wiadomości.

Magdalena Lamparska o życiu prywatnym i partnerze

- Jesteś bardzo zaangażowana w swoją pracę. Umiesz ją zostawić za progiem?

Ta praca przenosi się do domu. Kończę spektakl i jeszcze wracając, jestem moim bohaterem. Analizuję spektakl, zastanawiam się, czy dobrze zagrałam. Tekst przelatuje mi przez głowę, sceny kręcą się w mojej wyobraźni. Po premierze teatralnej na przykład „Hollywood”, wylądowałam na ziemi całkowicie po mniej więcej tygodniu. Po każdym kolejnym spektaklu potrzebuję już zdecydowanie mniej czasu, żeby wrócić do normalności.

- Twój partner musi być bardzo wyrozumiały.

I jest. Stara się mnie wspierać, jak może.

- Jesteś więc w pracy niemal 24 godziny na dobę.

Ale mam swoje sposoby, by się odciąć. Na przykład codziennie rano, przed zdjęciami do serialu Telewizji Polsat „Niania w wielkim mieście”, biegam. To jest moja medytacja. Uwielbiam też poznawać nowe miejsca. Moją drugą wielką pasją są podróże.

Zobacz także: Jak to się stało, że zagrała w hollywoodzkiej produkcji? Magdalena Lamparska opowiada nam o wrażeniach z planu „Azylu”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.