Magdalena Boczarska, VIVA! grudzień 2016, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

Damian Duda 18 grudnia 2017 16:05
Magdalena Boczarska, VIVA! grudzień 2016, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE

 

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Aktorska para przywitała na świecie synka. Jak czuje się młoda mama?

 

Zobacz też: Magdalena Boczarska potwierdziła, że spodziewa się dziecka i zaprezentowała na salonach ciążowe krągłości!

oraz: Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jak czuje się świeżo upieczona mama?

 

Magdalena Boczarska urodziła

Informacja o ciąży Magdaleny Boczarskiej zelektryzowała fanów aktorki. Plotki, które od miesięcy krążyły w mediach, potwierdziły się. Jak donosi serwis Gala.pl, Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk przywitali na świecie synka. Nieoficjalnie mówi się, że chłopiec dostał imię Henryk. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat 17 grudnia 2017 roku w jedynym z warszawskich szpitali. Dziennikarzom udało się ustalić, że zarówno dziecko, jak i młoda mama czują się świetnie.

Mateusz Banasiuk o dziecku

Partner i ojciec dziecka Magdaleny Boczarskiej, Mateusz Banasiuk, w jednym z wywiadów przyznał, że już nie może się doczekać się tegorocznych świąt. „Czekamy na najbliższe święta. Bo to będą zupełnie inne święta niż te do tej pory. Bo wtedy będzie o jednego członka mojej rodziny więcej. To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”, wyznał podekscytowany aktor. „Chcielibyśmy, żeby nasze dzieci miałby co najmniej trójkę dzieci”, stwierdziła mama Mateusza Banasiuka.

Magdalena Boczarska w ciąży

Kilka dni temu Mateusz Banasiuk opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie było widać ciążowe krągłości Magdaleny Boczarskiej. Fani pary nie kryli zachwytu. Wówczas widać było, że termin porodu zbliża się dużymi krokami.

 

 

Gratulujemy młodym rodzicom!

 

Mateusz Banasiuk o Magdzie Boczarskiej

 

Zobacz też: „To będzie piękny czas. Ja już jestem gotowy”. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wkrótce zostaną rodzicami! Jak przygotowują się do nowej roli?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.